RAJD RZESZOWSKI 2012: SUREROES DLA KIBICÓW

Staraniem Automobilklubu Rzeszowskiego został wydany magazyn SuperOES – obszerny informator 21. Rajdu Rzeszowskiego. Zawiera szczegółowe wiadomości o rozpoczynającej się w czwartek 9 sierpnia imprezie, w tym harmonogramy zawodów oraz przewodnik po trasie.

SuperOES nr 16 przynosi także podsumowanie trzech wcześniejszych rund Platinum RSMP. Ponieważ zaś rajd odbywa się w międzynarodowej obsadzie i jest wliczany do punktacji DMACK Tyres Mistrzostw Słowacji, w informatorze jest również omówienie czterech już rozegranych rund Mistrzostw Słowacji.

Ryszard Krawczyk, obserwator tegorocznych rajdów z ramienia PZM i członek ZSS Rajdu Rzeszowskiego dzieli się swymi ocenami na temat poziomu polskich rajdów. W Automobilklubie Rzeszowskim jest czterdziestu licencjonowanych zawodników; SuperOES przynosi prezentację czołowych kierowców i pilotów. Ważną dziedziną klubowej działalności są pojazdy zabytkowe; polecamy omówienie tego dorobku.


Zobacz także:
RAJD RZESZOWSKI 2012: TRZECIA RUNDA CITROEN RTP
RAJD RZESZOWSKI 2012: POWIEDZIELI PRZED STARTEM
RAJD RZESZOWSKI 2012: KAJETANOWICZ Z JEDYNKĄ
RAJD RZESZOWSKI 2012: RUSZA STRONA INTERNETOWA
RAJD RZESZOWSKI 2012: ZMIANA WARTY


Informator przypomina sylwetkę tragicznie zmarłego przed dziesięciu laty czołowego pilota Bartłomieja Sitka, członka Automobilklubu Rzeszowskiego. Pisze też o wielkiej roli Rajdów Polski na tle europejskiego sportu samochodowego w latach sześćdziesiątych. Polecamy również monografię rajdowych Seatów. Z ciekawostek – warto przeczytać o modelu DS3-R1, nowej, popularnej rajdowej broni Citroena.

SuperOES nr 16 będzie bezpłatnie kolportowany w kluczowych punktach trasy 21. Rajdu Rzeszowskiego oraz w biurze zawodów w budynku „P” Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2.