RAJD RZESZOWSKI 2013: RELACJE W RADIO AKADEMICKIM

RR 6_51d8dd4cf41f8

Odbiorem administracyjnym dla załóg zgłoszonych, rozpoczął się 22. Rajd Rzeszowski, runda Lotos RSMP. Oficjalna ceremonie startu honorowego zaplanowana jest na czwartek (8 sierpnia), zaś sama rywalizacja odbędzie się w piątek i sobotę.

– Od wtorkowego południa na pełnych obrotach działa nasze miasteczko rajdowe, ulokowane kolejny raz w kampusie Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2. Biuro rajdu i wszystkie agendy organizatora, w tym biuro prasowe, mieszczą się w budynku P – informuje Jan Jędrzejko, dyrektor zawodów.

sponsorenault


Zobacz także:
RAJDY
22. RAJD RZESZOWSKI


– Wszystkie spoczywające na nas czynności przygotowawcze są zapięte na ostatni guzik, teraz pozostaje nam tylko realizować po kolei poszczególne punkty programu zawodów – zapewnia Damian Dobrowolski, zastępca dyrektora rajdu.

– Zadbaliśmy o szeroką oprawę medialną 22. Rajdu Rzeszowskiego. Naszymi patronami są m.in. TVP Rzeszów i TVP Sport, które zrealizują obszerny program relacji z przebiegu imprezy. W trakcie zawodów funkcję radia rajdowego będzie pełnić Akademickie Radio Centrum Politechniki Rzeszowskiej, nadające na częstotliwości 89,0 FM i w internecie (www.radiocentrum.pl). Meldunki, nadawane kwadrans przed i kwadrans po pełnej godzinie, będą na bieżąco informować o sytuacji na trasie, przyniosą też wywiady z zawodnikami. Gazeta Codzienna „Nowiny” wyda 8 sierpnia, a więc w dniu startu rajdu, specjalny dodatek rajdowy – wylicza Zdzisław Grzyb, prezes Zarządu Okręgu PZM w Rzeszowie.

Marek Dobrowolski, prezes Automobilklubu Rzeszowskiego uzupełnia, że aktualne wieści o 22. Rajdzie Rzeszowskim są dostępne on-line pod adresem www.rajd.rzeszow.pl. Jest tam opublikowany m.in. szczegółowy informator zawodów, zawarty w 21 numerze magazynu sportu samochodowego SuperOES. Drukowana wersja tego informatora będzie bezpłatnie kolportowana w biurze rajdu i w kluczowych punktach trasy – m.in. przy startach i metach poszczególnych prób sportowych.

RR 7 - logo