RAJDY: BRACIA SZEJA NA RZECZ CHOREGO KACPRA

Sz 4_3533104673

Trwa charytatywna aukcja, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla 6-letniego Kacpra, który od kilku lat choruje na autyzm.

W akcję zaangażowali się bracia z Ustronia – Jarek Szeja i Marcin Szeja z GK Forge Rally Team, wspólnie z firmą EvoTech.


Zobacz także:
RAJDY


W charytatywnej aukcji do wylicytowania jest CO-Drive z obecnym liderem tegorocznej klaryfikacji Rajdowego Pucharu Polski – Jarkiem Szeją (Automobilklub Polski).

Jeżeli więc marzysz o pełnej adrenaliny przejażdżce samochodem Citroen C2 R2 w wersji MAX i chcesz poczuć się jak pilot rajdowy, koniecznie weź udział w licytacji, która potrwa do 21 września. Termin przejazdu oraz miejsce, do ustalenia.

Sz 1_3533104673_1

Spełniając swoje sportowe marzenie, możesz pomóc choremu na autyzm Kacprowi. Jarosław Szeja z Automobilklubu Polski wygrywa w tym roku rajd za rajdem w RPP, emocji w “rajdówce” zapewne nie zabraknie! Pieniądze ze sprzedaży trafią na subkonto Kacpra w fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą i będą przeznaczone na wyjazd na Delfinoterapię.

Linki do aukcji: allegro.pl.

Sz 3_kacper

Kacper, urodził się 31 października 2007 roku jako zupełnie zdrowe dziecko. Nic nie wskazywało na to, że będzie chory. Dopiero po ukończeniu drugiego roku życia, rodzice zauważyli dziwne zachowanie u syna. Kiedy udali się do psychologa, a stamtąd do ośrodka dzieci z autyzmem, diagnoza była jedna – Autyzm Atypowy…

Więcej a chorobie Kacpra oraz walce o normalne życie: allegro.pl/my_page.php?uid=29206304.

Sz 2_aukcja