RAJDY: RUSZA CYKL SZUTER CUP – SILNA OBSADA

IMG_0448

Już za miesiąc, w Mikołajkach odbędzie się największa impreza rajdowa w kraju, czyli Rajd Polski 2013. Jednak w tym sezonie szutrowe emocje pojawią się już dwa tygodnie wcześniej, podczas kultowego Rajdu Kormoran (31.08-1.09), który zainauguruje cykl Szuter Cup.

W dniach 7-8 września odbędzie się kolejna runda pucharu – Rajd Warmiński. Wygląda więc na to, że kibiców i zawodników czeka prawdziwy motoryzacyjny maraton. Dwie eliminacje Szuter Cup zwieńczone wisienką na torcie, czyli polską rundą Rajdowych Mistrzostw Europy, to nie lada gratka dla rajdowych pasjonatów.


Zobacz także:
RAJDY


Organizatorzy cyklu liczą na mocną obsadę podczas poszczególnych eliminacji – z pewnością listy startowe będą przedstawiały się imponująco, gdyż duża część kierowców z krajowej czołówki wykorzysta nadarzającą się idealną okazję do treningu w warunkach zaciętej rywalizacji. Wszystkie tegoroczne rundy unikalnego na skalę krajową szutrowego pucharu, będą rozgrywane na drogach położonych wśród malowniczych plenerów Warmii i Mazur – w okolicach Mrągowa, Olsztyna i Braniewa.

Ostatnią eliminacją Szuter Cup będzie Rajd Żelazna Góra (październik) – prawdziwy deser po wrześniowej porcji mocnych wrażeń.

Wszystkie istotne dla kibiców i zawodników informacje o Szuter Cup, można znaleźć pod adresem: szutercup.pl na facebook.com.

Cykl Szuter Cup w sezonie 2013 wspierają firmy Inter Cars, Innovative Investments Sp. z o.o. oraz Rossoplast.

Fot.: Maciej Niechwiadowicz