RAJDY: WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM W POZNANIU

wielkopolanki

Jak co roku panowie z Automobilklubu Wielkopolski przygotowują wyjątkowe wydarzenie. Specjalnie, tylko dla Pań w dniu 9 marca zorganizowany zostanie rajd samochodowy „Wielkopolanki za Kółkiem”.

Bazą tegorocznej edycji „Wielkopolanek” będzie Tor „Poznań”. Tutaj odbędzie się start do imprezy, próby samochodowe i meta. Organizatorzy pracujący pod kierownictwem Ryszarda Śliwińskiego przygotowali w tym roku dwa odcinki turystyczno- nawigacyjne opisane w specjalny sposób, który przyniesie uczestniczkom sporo zabawy.


Zobacz także:
SPORT


Oczywiście zapis będzie oparty o obowiązujące przepisy. Emocji powinny też dostarczyć próby samochodowe ustawione na nitce toru. Będą co najmniej cztery a wszystkie obsługiwane przez uprawnionych sędziów z zapewnieniem jak najlepszych warunków bezpieczeństwa. Po przybyciu na metę czas oczekiwania na wyniki wypełni szereg atrakcji. Spośród nich wymienić warto porady dotyczące projektowania wnętrz, prezentacja gabinetu podologicznego, spotkanie z policjantem, który w formie pogadanki odpowie na nurtujące panie pytania.

Panie będą miały też możliwość, za pomocą specjalnie uruchomionej stacji radiowej, połączyć się z całym światem. Ratownicy z Automobilklubu Wielkopolski wraz ze strażakami z OSP w Luboniu zaprezentują w niezwykle widowiskowy sposób akcję ratowniczą po poważnym wypadku samochodowym. Atrakcji zatem nie zabraknie a organizatorzy dołożą starań aby impreza przebiegła sprawnie i bez opóźnień.

Wśród nagród m.in. 8 samochodów z pełnymi zbiornikami paliwa na weekend, projekty koncepcyjne wnętrz, vouchery na Co-Drive na Torze „Poznań” samochodami Porsche, kursy doskonalenia jazdy, karnety na zajęcia fitness i wiele innych.