RENAULT: CHWILOWE OGRÓDKI TWIZY – ODWIEDŹ!

RENAULT 1_TWIZY

Renault wprowadza na polski rynek pojazd elektryczny, Twizy, prezentując go w oryginalnych tymczasowych ogródkach. W każdy weekend, od 22 czerwca do 7 lipca br. pojawią się w Warszawie Chwilowe Ogródki Twizy.

Zaprojektowane przez architekta krajobrazu, Krzysztofa Hermana, symbolizują zieloną wizję miasta – łatwego przemieszczania się oraz minimalistycznego parkowania, bez spalin i hałasu. Te oryginalne ekoogródki można nie tylko obejrzeć, ale także w nich wypocząć korzystając z przygotowanych miejsc do siedzenia. Pierwszy ekoogródek zostanie zaprezentowany już 22 czerwca przed Zamkiem Ujazdowskim.


Zobacz także:
ECO


Każdy ogródek zajmuje powierzchnię porównywalną do dwóch miejsc parkingowych, a stojący w nich pojazd Twizy zajmuje zaledwie jedną czwartą tej przestrzeni.

Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, które odmienią nasze miasta. Łączy trzy elementy: zero spalin podczas jazdy, zero hałasu, maksimum designu…

To ultramobilny, w 100 procentach elektryczny pojazd dla dwóch osób, który można ładować w zwykłym gniazdku elektrycznym, intuicyjny i prosty w użyciu, bezpieczny i komfortowy. Twizy, zaprojektowane przez Renault Sport, jest już dostępne w Polsce.

Twizy 2_Krucza 47

Pierwszy chwilowy ogródek stanie przed Zamkiem Ujazdowskim w dniach 22-23 czerwca i będzie elementem inauguracji tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa. Będzie to także okazja dla mieszkańców Warszawy do przetestowania kilku modeli samochodów elektrycznych Renault: Twizy, Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

Ekspozycje chwilowego ogródka Twizy:

• 22-23 czerwca, ul. Jazdów 2, przed Zamkiem Ujazdowskim
od godz. 11.00 22 czerwca do godz. 17.00 23 czerwca;

• 27-30 czerwca, ul. Krucza 47, przy restauracji La Tomatina
od godz. 9.00 27 czerwca do godz.17.00 30 czerwca;

• 5-7 lipca, ul. Nowy Świat 6/12, przy restauracji La Bodega
od godz.9.00 5 lipca do godz. 17.00 7 lipca.

Projekty ogródków, a później zdjęcia z ich realizacji można obejrzeć na facebook.com/RenaultPolska. Na tym samym profilu do zdobycia koszulki Twizy, zaprojektowane przez Monikę Błędowską, która stworzyła markę Col Claudine oraz do wygrania Twizy na kilkudniowe testy.