RENAULT: LIMITOWANA SERIA CLIO TECHNO FEEL (CENY)

Clio Techno_1

Renault Clio, najbardziej znany bestseller Renault (w 2013 roku sprzedano w Polsce 6551 sztuk tego auta), jest teraz dostępny w serii limitowanej Techno Feel.

Wersja charakteryzuje się zwracającym uwagę wyglądem podkreślonym akcentami w kolorze szarym oraz m.in. 16 calowymi aluminiowymi obręczami kół.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Clio Techno Feel poza charakterystycznym pakietem zewnętrznym look w kolorze lśniącej czerni z wstawkami w kolorze szarym i ozdobnymi elementami wnętrza w kolorze szarym, zostało wyposażone m.in. w klimatyzację regulowaną manualnie, system multimedialny MEDIA NAV z ekranem dotykowym 7 cali, nawigacją, radioodtwarzaczem z Bluetooth oraz złączem USB i Jack, skórzaną kierownicę z regulacją w dwóch płaszczyznach, 16” obręcze kół ze stopu metali lekkich Passion w kolorze szarym.

Clio Techno_2

Samochód posiada m.in. ABS z systemem wspomagania nagłego hamowania (AFU), komputer pokładowy, czołowe i boczne poduszki powietrzne, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa na przednich i tylnych miejscach, system mocowania fotelika dla dziecka Isofix na bocznych tylnych miejscach, system dynamicznej kontroli toru jazdy ESC z systemem zapobiegania poślizgowi kół ASR, system wspomagania ruszania pod górę(Hill Start Assist).

Clio Techno_3

Renault Clio to samochód posiadający przestronne wnętrze i duży bagażnik (300 dm3). Zapewnia najwyższy poziomu bezpieczeństwa czynnego i biernego – model ten zdobył
5 gwiazdek w testach Euro NCAP i to według nowych zasad oceny.

Wersja Clio Techno Feel z silnikiem 1.2 16V 75 jest dostępna w cenie 47 700 zł, samochód z silnikiem diesla dCi 90 jest dostępny w cenie 59 400 zł.

Clio Techno_4