RENAULT: RAFAŁ KRÓLIKOWSKI W NOWYM KOLEOSIE

Rafał Królikowski, wieloletni ambasador marki Renault w Polsce, zasiądzie za kierownicą Nowego Koleosa. Renault Polska w ramach współpracy przekazało aktorowi crossover w wersji Privilege 2.0 dCi 175 ESM.

Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski, od lat związany jest z marką Renault. Do tej pory zasiadał za kierownicą wielu modeli marki, zarówno jako klient jak i ambasador. Teraz Renault Polska przekazało artyście nowego Koleosa, wysokiej klasy crossovera z napędem na 4 koła.

– Od lat jestem związany – i bardzo sobie chwalę współpracę – z Renault ze względu na to, że firma ta stawia na bezpieczeństwo i ekologię. A te kategorie są dla mnie bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – powiedział Rafał Królikowski, ambasador Renault w Polsce.

Nowe Renault Koleos wyróżnia się dynamiczną sylwetką z nowym, bardziej wyrazistym i eleganckim przodem, a niezwykle starannie wykończone wnętrze podkreśla charakter samochodu. Komfortowy i zwrotny w mieście, doskonale radzi sobie również przy pokonywaniu nierówności terenu dzięki opracowanemu wspólnie z Nissanem napędowi 4×4.

Auto wyposażone zostało we wszystkie najnowsze równie użyteczne co intuicyjne technologie Renault, takie jak: wspomaganie parkowania, karta Renault Hands Free służąca do otwierania i uruchamiania auta, system nawigacji Carminat TomTom Live z joystickiem czy też układ wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist).

Konstruktorzy Nowego Koleosa zwrócili szczególną uwagę na solidne wykończenie i zastosowanie materiałów wysokiej jakości, takich jak skóra czy tkaniny obiciowe. Również właściwości akustyczne samochodu były przedmiotem szczegółowych prac i starań, aby podróż Koleosem była wyjątkowym przeżyciem, tak w mieście jak i poza utwardzonymi drogami. Podwójne koło zamachowe tłumi szumy mechaniczne, natomiast hałasy pracy układu jezdnego wyciszono stosując specjalnie dobrane materiały izolujące i dźwiękochłonne.