SALON JAGAURA I LAND ROVERA W RZESZOWIE

Do sieci dilerskiej JLR Polska Sp. z o.o. – generalnego importera samochodów Jaguar i Land Rover – dołączył salon Auto Centrum w Rzeszowie. Sieć placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów prestiżowych brytyjskich marek liczy obecnie 11 salonów.

W dwukondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 450 m2 wyeksponowano wszystkie samochody będące w ofercie zarówno marki Jaguar: XF, XK oraz XJ, jak i Land Rover – począwszy od wytrzymałego Defendera, przez najnowszy model Range Rover Evoque, po najbardziej luksusowego Range Rovera.

– Sieć dilerska JLR Polska stale się powiększa. Salon w Rzeszowie jest drugim nowym obiektem, który dołączył w 2012 roku do placówek prowadzących sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów Jaguar i Land Rover. Rozwój w Polsce południowo – wschodniej podyktowany jest rosnącym zapotrzebowaniem na nasze samochody, a także dążeniem do wzrostu satysfakcji naszych klientów w zakresie obsługi posprzedażnej – powiedział Marcin Dąbrowski, Wiceprezes Dyrektor Zarządzający JLR Polska Sp. z o.o.

Salon, urządzony zgodnie z najwyższymi standardami brytyjskich marek, połączony jest z 6-stanowiskowym serwisem oraz Stacją Kontroli Pojazdów przeznaczoną do przeglądów rejestracyjnych.