SAMOCHODY MITSUBISHI NA FESTIWALU FILMOWYM W STOLICY

mitsubishi-fest1`

Trwa 35. Warszawski Festiwal Filmowy – cenione w filmowym świecie wydarzenie kulturalne, już od 5 lat wspierane przez polski oddział Mitsubishi Motors.

Blisko 100 000 widzów tegorocznego festiwalu, oprócz wielu filmowych premier, ma okazję po raz pierwszy zobaczyć debiutujące właśnie w Polsce modele ASX i L200, które do 20 października witają wielbicieli dziesiątej muzy przy wejściu do Kinoteki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W tym roku miłośnicy dobrego kina mogą zapoznać się z dwoma nowymi modelami spod znaku Trzech Diamentów – SUV-em ASX i najnowszym wcieleniem pickupa L200.

mitsubishi-fest2`

Mitsubishi ASX jest napędzany nowym, benzynowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o pojemności 2.0 litra, który współpracuje z automatyczną przekładnią CVT ze sportowym trybem pracy i 6 przełożeniami oraz z skrzynią manualną. Wyróżnia się wyrazistym projektem nadwozia z charakterystycznymi reflektorami LED i nowym systemem multimedialnym z 8-calowym wyświetlaczem dotykowym. Model jest oferowany z napędem na jedną oś lub na cztery koła.

L200 przykuwa wzrok muskularną stylistyką nadwozia. Do napędu posłuży nowoczesny turbodiesel o pojemności 2.2-litra, współpracujący z 6-biegową automatyczną lub manualną przekładnią. System napędu 4WD najnowszej generacji zapewnia lepsze zdolności terenowe, także dzięki nowej funkcji Off- Road.

Pickup wyróżnia także możliwość korzystania z napędu 4×4 przy dowolnej prędkości jazdy i na dowolnym rodzaju nawierzchni. Poprawiono komfort i własności jezdne a na liście wyposażenia znalazło się kilkanaście zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

mitsubishi-fest3

Jak co roku flota samochodów Mitsubishi – a wśród nich nowe modele ASX, L200 a także Outlander i Eclipse Cross – przez okres całego festiwalu posłuży do przewożenia znanych osobistości świata filmu i gości festiwalu.

Do udziału w rywalizacji zgłoszono w tym roku aż 4000 filmów ze 122 krajów świata. Gośćmi 35. Warszawskiego Festiwalu Filmowego jest wielu przedstawicieli świata kultury a wśród nich znani aktorzy – Małgorzata Bela- Pawlikowska, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Wilczak, Sebastian Stankiewicz, Paweł Głowacki, Rafał Zawierucha oraz znakomici reżyserzy tacy, jak Paweł Pawlikowski, Wojciech Smarzowski, Andrzej Jakimowski, Lech Majewski, Maria Sadowska, Marek Koterski, Wojciech Marczewski, a także profesor Leszek Balcerowicz, Monika Olejnik i Hanna Bakuła.

– Cieszymy się mogąc długofalowo uczestniczyć w tak prestiżowym artystycznym przedsięwzięciu, jakim jest świętujący 35-lecie Warszawski Festiwal Filmowy. Jak zawsze do listy premier dopisujemy nasze debiuty – tym razem są nimi najpopularniejsze w Polsce Mitsubishi ASX i legendarny pickup L200. Wiemy, że wielu właścicieli Mitsubishi łączy kinowa pasja, dlatego gorąco zachęcamy naszych fanów na Facebooku https://www.facebook.com/MitsubishiMotorsPolska/ i Instagramie https://www.instagram.com/mitsubishi.polska/ do uczestnictwa w festiwalu – komentuje Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.