SEAT: ALHAMBRA W NOWEJ WERSJI STYLE PLUS W SALONACH

alhambra1

SEAT Alhambra to przestronny i pełen charakteru minivan dla rodziny. Obecnie samochód dostępny jest w bogato wyposażonej wersji Style Plus, m.in. z elektrycznie otwieranymi drzwiami przesuwnymi oraz klapą bagażnika.

Co więcej, pojawia się również z dwoma pakietami do wyboru: Business lub Travel. Auto zarówno w wersji 5- jak i 7-miejscowej daje poczucie bezpieczeństwa, co potwierdził uzyskując maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

SEAT Alhambra dostępny jest teraz w atrakcyjnej wersji Style Plus, oferując bogate wyposażenie: trzeci rząd siedzeń, reflektory biksenonowe, Pakiet Technologiczny II z dotykową nawigacją, Pakiet Style Advanced z przyciemnianymi szybami i sportowym zawieszeniem, Asystenta Świateł Drogowych, boczne poduszki powietrzne z tyłu, a także Pakiet Zimowy I zawierający m.in. gniazdko 230 V.

alhambra2

Ponadto, wybierając SEAT-a Alhambrę Style Plus Klient otrzyma szereg funkcjonalnych udogodnień i rozwiązań z najwyższej półki:
– elektrycznie otwierany panoramiczny dach;
– elektrycznie otwierane i przesuwane drzwi boczne;
– elektrycznie otwieraną klapę bagażnika;
– zintegrowane foteliki dziecięce;
– elektryczny hamulec.

Alhambra Style Plus może być wyposażona w jeden z dwóch pakietów – Travel lub Business. Pakiet Business zawiera: dach panoramiczny, Asystenta Parkowania, Pakiet Cargo (zestaw aranżacji bagażnika), Pakiet Technologiczny III (wzbogacony o nawigację z DVD), Pakiet Chromo oraz skórzane fotele. Przy jego wyborze Klient oszczędza 11 727 zł.

alhambra3

Decydując się na Pakiet Travel Klient może liczyć na: dach panoramiczny, Asystenta Parkowania, Pakiet Cargo, alcantarę ze skórą, trzeci rząd siedzeń, kamerę, hak i dwa foteliki dziecięce. W tym przypadku korzyść dla Klienta jest jeszcze większa – może on zaoszczędzić do 12 120 zł.

Jako alternatywa, nowa wersja Alhambry dostępny jest w finansowaniu VW Leasing 101%. Jak każdy nowy SEAT, oferowana jest z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). To idealny sposób.

Promocyjna oferta obowiązuje od 3 do 30 listopada br.