SHELL: RABAT NA PALIWO ZA SKORZYSTANIE Z MYJNI

W ramach najnowszej promocji Shell „Myj i zyskuj” klienci mogą otrzymać do 15 gr. rabatu na paliwo.

Aby skorzystać z oferty i otrzymać jednorazowy kod uprawniający do zniżki, należy zakupić wybrany program myjni (z wyłączeniem programu Express). Oferta obowiązuje przez cały tydzień, a akcja potrwa do 19 maja br.


Zobacz relacje:

CIRCLE K: KAWA ZA 1 GROSZ? – RUSZAJĄ “EXTRA PORANKI Z KAWĄ”
 

ROZMAITOŚCI


 

Po dokonaniu transakcji zakupu wybranego programu myjni, klient otrzymuje od kasjera osobny wydruk z jednorazowym kodem uprawniającym do zniżki przy zakupie dowolnego paliwa na stacji Shell. W zależności od rodzaju paliwa, kierowcy mogą liczyć na rabat w wysokości do 15 groszy:

– –5 gr/l za Shell AutoGas LPG,
-10 gr/l za Shell FuelSave 95 lub Shell FuelSave Diesel,
-15 gr/l za Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel lub Shell V-Power Racing.

Kod zniżkowy na paliwo można wykorzystać w ciągu 14 dni od daty zakupu, jednak nie później niż do 2 czerwca 2024 r. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Do skorzystania z kodu wymagane jest przekazanie go kasjerowi przy zakupie paliwa. Transakcje kartami paliwowymi w tym wypadku nie są możliwe. Dodatkowo, po każdym tankowaniu paliwa biorącego udział w promocji „Myj i zyskuj”, każdy uczestnik programu lojalnościowego otrzyma punkty Shell ClubSmart.

Podstawowe paliwa Shell FuelSave zawierają dodatki uszlachetniające i posiadają formułę z technologią wspomagającą efektywność działania silnika. Z kolei ulepszona formuła paliw premium Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów. Ulepszona formuła pomaga usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego, a także poprawia oszczędność paliwa w silniku samochodu.

Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Scuderia Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Promocja obowiązuje na wszystkich stacjach własnych, które posiadają myjnię. Lista dostępna tutaj.

Realizacja kuponu zniżkowego na paliwo jest możliwa na wszystkich stacjach własnych (z wyjątkiem stacji samoobsługowych). Lista dostępna tutaj. Szczegóły, regulamin i lista stacji Shell biorących udział znajduje się na stronie www.shell.pl.