SKODA: CITIGO NA HOKEJOWYCH MISTRZOSTWACH

Škoda Citigo jest dostępna u europejskich dealerów już od maja. Jest rzeczą zupełnie naturalną, że nowy model towarzyszy tez zmaganiom podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2012 (IIHF WM 2012).

Fani tego sportu, jakże popularnego w Czechach, skąd przecież właśnie pochodzi Citigo – oglądają wersję pięciodrzwiową, w białym kolorze (chic candy white).

Pod koniec 20111 roku, nowa Škoda miała swój niezwykle udany debiut na rodzimym, czeskim runku. Trzydrzwiowy model natychmiast został okrzyknięty “najlepszym samochodem miejskim” w plebiscycie “Samochód Roku 2012”.

– W tym roku prezentujemy Citigo, które poszerza paletę oferowanych przez nas modeli – powiedział CEO Škody, Winfried Vahland. To świeży i nowoczesny samochód, który cechują zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu modelowi, będziemy kontynuować sukces, jaki marka odnosi w ostatnich latach. Podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2012, Citigo ma okazję, by zaprezentować się z najlepszej strony przed ogromną, wielomilionową publicznością.

Nowy model oferuje również wzorcowy poziom bezpieczeństwa, potwierdzony maksymalną notą pięciu gwiazdek przyznawaną przez Euro NCAP po przeprowadzeniu testów zderzeniowych.

Hokejowi towarzyszy także 45 Superbów Combi, które stanowią oficjalną flotę mistrzostw.

Czytaj też: SKODA: HOKEJOWY SPONSORING TRADYCJĄ MARKI.