SKODA: NOWE OTCTAVIE COMBI NA IIHF WM 2013

2012 IIHF World Championship

Škoda już po raz 21. będzie wspierała Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie (IIHF WM 2013). To najdłuższa w historii współpraca w zakresie sponsoringu sportowego. Tegoroczny turniej odbędzie się w Szwecji i Finlandii w dniach 3-19 maja.

Marka, wspierając zawody udostępni flotę 45 nowych Octavii Combi. Coroczne floty marki obsługujące mistrzostwa w hokeju, składające się z 40-50 samochodów, przejechały łącznie już 5,2 mln kilometrów bez żadnej awarii. To tak, jakby okrążyły kulę ziemską 125 razy.


Zobacz także:
SPORT


– Hokej na lodzie jest kamieniem milowym w strategii sponsoringu Škody. Nasze zaangażowanie w tegoroczne Mistrzostwa jest także częścią ofensywy modelowej. W czasie swojej oficjalnej premiery rynkowej, Nowa Octavia Combi będzie przewozić gości i zawodników IIHF WM 2013 – mówi Winfried Vahland, prezes Škody.

Logo marki jest już nieodłącznym elementem Mistrzostw Świata w Hokeju. Można je zobaczyć m.in. na koszulkach zawodników niektórych drużyn. Dla kibiców marka przygotowała także specjalną aplikację „2013 IIHF WCS App powered by Škoda” na smartfona lub tablet ze wszystkimi informacjami o zawodach.

W zeszłym roku wsparcie Škody podczas mistrzostw zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinessa jako najdłuższy sponsoring sportowy na świecie. Marka podpisała także pięcioletnie rozszerzenie obecnego kontraktu z Międzynarodową Federacją Hokeja na Lodzie 2017.

Sko 2_iihf