SKODA TEST SHOW: FABIA RS I SZYBKA PIZZA

Na kanale YouTube Skoda Auto Polska pojawił się nowy odcinek programu TestShow pod tytułem “Fabia RS i szybka pizza!” To pierwsze video nakręcone z osobami, które zgłosiły się do programu ogłoszonego przez importera.

Teraz internauci testują poszczególne modele Skody. Na plan filmowy zaproszono Kasię z Łodzi, Pawła ze Szczecina i Sebastiana z Katowic, którzy, jeżdżąc Fabią RS po Łodzi, sprawdzali, czy samochód nadaje się do dostarczania pizzy.

Jak wspominają uczestnicy pierwszego odcinka, udział w programie był ciekawym doświadczeniem. Obecność na planie filmowym i możliwość prowadzenia Fabii RS dostarczyła im wielu wrażeń.

Pomysłodawcą tematu był jeden z uczestników nagrania, Sebastian. Teraz trwają przygotowania do następnych odcinków. Niedawno zakończyły się prace nad kolejnym video – tym razem plan filmowy zorganizowano w Poznaniu, a samochodem, który testowali internauci była Skoda Roomster. Film wkrótce będzie można obejrzeć na YouTube.

Importer zaprasza do zgłaszania swoich pomysłów na tematy kolejnych odcinków na kanale YouTube Skoda Auto Polska.

Filmy, które można obejrzeć na wspomnianym, mają już łącznie ponad 1 milion wyświetleń. Przypomnijmy, w odcinku otwierającym cykl wystąpił Adam Małysz, testujący Fabię RS. Gospodarzem kolejnych filmów był Adam Kornacki, a teraz w rolę testujących wcielają się internauci.

Pierwsze video z udziałem internautów, przygotowane w ramach Skoda TestShow można obejrzeć tutaj.