ŠKODA: UJAWNIONE ZOSTAŁY CENY MODELU KAROQ SCOUT

SKODA_Karoq_1

Škoda Karoq Scout to specjalna wersja kompaktowego SUV-a dostępna jest z dwoma jednostkami napędowymi oraz sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową automatyczną przekładnią DSG.

Model dostępny jest w standardzie z napędem na cztery koła i specjalnym trybem do jazdy po bezdrożach.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Škoda Karoq Scout to samochód nadający się do miejskiej i terenowej jazdy. Auto dostępne jest wyłącznie z napędem 4×4 oraz obecnym w standardowym wyposażeniu trybem Offroad, pozwalającym na bezpieczne podróże poza asfaltowymi drogami.

Do wyboru są dwie jednostki napędowe: silnik benzynowy 1.5 TSI o mocy 110 kW (150 KM) w połączeniu z siedmiobiegową przekładnią DSG oraz jednostka wysokoprężna. Silnik 2.0 TDI o mocy 110 kW (150 KM) występuje w wyposażeniu standardowym z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową, automatyczną przekładnią DSG, dostępną jako opcja.

SKODA_Karoq-2

Wytrzymałość i terenowy charakter auta widać już na pierwszy rzut oka. Karoq Scout posiada zestaw dodatkowych chromowanych i srebrnych elementów nadwozia, nakładki na nadkola i antracytowe, polerowane obręcze kół ze stopów lekkich „Braga”. Standardowe wyposażenie auta wzbogacono dodatkowo o reflektory Full LED, kamerę cofania czy pedały z nakładkami ze stali szlachetnej oraz oświetlenie LED Ambiente.

W ramach opcji Škoda Karoq Scout oferuje najnowsze funkcjonalności z obszaru connectivity, takie jak: Virtual Cockpit czy usługi Connect, pozwalające na zdalne połączenie z pojazdem, dające dostęp do informacji drogowych oraz umożliwiające kierowcy pozostawanie zawsze w trybie online.

CENY KAROQ SCOUT

Cennik na rok modelowy 2019
– 1.5 TSI ACT 4×4 110 kW (150 KM) automatyczna, 7-biegowa DSG: 127 900 zł;
– 2.0 TDI SCR 4×4 110 kW (150 KM) manualna, 6-biegowa: 132 850 zł;
– 2.0 TDI SCR 4×4 110 kW (150 KM) automatyczna, 7-biegowa DSG1: 140 350 zł.