SOLUTRANS 2023: RENAULT ZAPREZENTUJE NOWEGO MASTERA

Marka Renault weźmie udział w targach SOLUTRANS w Lyonie od 21 do 25 listopada br

Renault kocha targi i salony samochodowe i od bardzo dawna uczestniczy w większości z nich. Tak jest też w przypadku targów Solutrans poświęconych samochodom ciężarowym i mobilności miejskiej. Marka od zawsze jest na nich obecna i prezentuje swoją gamę samochodów i usług przeznaczonych dla firm.


Zobacz także:

SOLUTRANS 2023: ROZWIĄZANIA RENAULT TRUCKS DLA CZYSTEGO TRANSPORTU
 

AUTOSALONY


 

Podczas tegorocznej edycji producent po raz pierwszy zaprezentuje Nowe Renault Master na konferencji prasowej, która odbędzie się 21 listopada o godz. 10.00 na stoisku marki. Konferencję będzie można obejrzeć na miejscu w hali 4 oraz w streamingu.

Od teraz wszystkie nowo wprowadzane modele z gamy dostawczej będą zgodne z nową identyfikacją wizualną marki z logo „Nouvel R”. Goście będą mogli zobaczyć całą gamę samochodów dostawczych Renault i poznać jej ofertę dla firm prezentowaną na powierzchni ponad 1200 m2.

Codzienne prezentacje umożliwią odwiedzającym zapoznanie się z produktami, usługami i innowacyjnymi rozwiązaniami marki przeznaczonymi dla biznesu.

Na stoisku znajdzie się również miejsce dla projektu Hyvia. Z okazji Europejskiego Tygodnia Wodoru marka pokaże nową architekturę Renault Master Van H2-TECH. Będzie również stand MOBILIZE, gdzie zostaną zaprezentowane konkretne i zrównoważone rozwiązania transportu drogowego i miejskiego dla firm obejmujące model Bento – mikrodostawczy pojazd z w 100% elektrycznym napędem.

Swoje stoisko na targach będzie również miała firma partnerska TOLV, która dostarcza zestawy do transformacji ponad 5-letnich Masterów z silnikami spalinowymi na wersję elektryczną.