STACJA MERCEDES 2016: DZIEŃ KLASYKÓW NA POWIŚLU

Dzien Klas1

W niedzielę, 7 sierpnia, o godz. 12.30 do Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu przyjadą perełki motoryzacji – piękne Klasyki.

Będą wśród nich zabytkowe kabriolety, dostojne Adenauery i prestiżowa seria roadsterów. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji, w którym goście letniego pawilonu wybiorą auto o najbardziej dystyngowanej i urokliwej prezencji.


Zobacz także:

STACJA MERCEDES 2016

ROZMAITOŚCI


 

Warto odwiedzić Stację Mercedes w Dniu Klasyków, nie tylko by obejrzeć zjawiskowe modele, ale także aby poznać ich historie, które opowiadane przez właścicieli oldtimerów, naprawdę urzekają. Są to bowiem opowieści o prawdziwej pasji do motoryzacji klasycznej.

Dzien Klas2

Wśród modeli, które w tym szczególnym dniu odwiedzą letni pawilon, będą m. in.: Mercedes 230 z 1937 r., 200 Roadster z 1936 r., 300SL, kilka R107, Ponton, W124, jak również W111 Coupé.

Popołudnie z Klasykami będzie, jak magiczna podróż w czasie, w dodatku w bardzo klimatycznym wydaniu.

Podczas Dnia Klasyków, o godz. 14.30 w letnim pawilonie odbędzie się także konkurs elegancji, w którym goście Stacji będą oddawali głosy na najbardziej szykowne auto. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie, zostaną rozlosowane przejazdy zwycięskim modelem.

dzien klas3

Dodatkową atrakcją towarzyszącą wydarzeniu będzie wystawa zdjęć Mercedesów klasycznych autorstwa Michała Drabikowskiego.

Stacja Mercedes mieści się na rogu ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

dzien klas4

Fot.: Piotr Jakubowski