STARTER: NOWOŚĆ W OFERCIE ASSISTANCE

Starter, firma naprawiającą awarie samochodów bezpośrednio na drodze, przeprowadziła wśród polskich kierowców projekt badawczy, na podstawie których unowocześniła i spersonalizowała swoje usługi assistance drogowego.

Firma zmodyfikowała ofertę dwóch swoich topowych produktów – Starter Assistance Classic i Starter Assistance Comfort. Teraz polscy kierowcy mogą korzystać z nowego standardu pomocy na drodze i to w przystępnej cenie.

Nierzadko jest tak, że z ubezpieczenia assistance można skorzystać tylko wtedy, jeśli awaria ma miejsce 50 km od domu, a więc nie obejmuje sytuacji, gdy nasz samochód zepsuje się pod domem. W ramach odświeżonego pakietu Starter Assistance Classic, posiadacz samochodu może liczyć na bezpłatną pomoc tyle razy w ciągu roku, ile razy zajdzie taka potrzeba, a samochód będzie naprawiony bezpośrednio na drodze zarówno pod domem, jak i w trasie. W przypadku, gdy natychmiastowa naprawa jest niemożliwa, pracownicy firmy Starter odholują pojazd do wybranego warsztatu w promieniu 30 kilometrów! W pakiecie Starter Assistance Classic nie ma limitu wieku na samochód, czyli klient zapłaci taką samą kwotę, niezależnie od wieku auta.

Assistance firm konkurencyjnych bardzo często nie obejmuje wszystkich zdarzeń, np. zatrzaśnięcia kluczyków, wlania niewłaściwego paliwa do baku, czy gumy. W przypadku Starter Assistance Classic mobilny serwis przyjedzie na miejsce zdarzenia niezależnie od rodzaju awarii, w każdym przypadku.

Wyjątkowość wzbogaconej wersji pakietu Starter Assistance Comfort polega na tym, że klient sam wybiera limit holowania, a także opcję i liczbę dni samochodu zastępczego. To zupełna nowość na rynku i efekt badań przeprowadzonych wśród użytkowników assistance drogowego, które pokazały, że kierowcy pragną samodzielnie konfigurować zakres usług assistance, dopasowując go do swoich potrzeb i zasobności portfela. Posiadacze pakietu Starter Assistance Comfort będą mogli liczyć na pomoc w całej Europie.

W ramach pakietu, kierowca ma zagwarantowany limit holowania w Polsce w 3 wariantach: 100 km/ 200 km/ bez limitu oraz samochód zastępczy na 3 lub 7 dni na terenie całej Europy. Gdy klient wybierze pakiet z samochodem zastępczym, to w przypadku awarii, standardowo może również skorzystać z hotelu do 3 dni lub z pokrycia kosztów powrotu do domu, bądź kontynuacji podróży do miejsca docelowego (świadczenia te są zamienne).

Cena za pakiet Starter Assistance Classic wynosi 129 zł rocznie, zaś za Starter Assistance Comfort klient zapłaci od 179 zł do 589 zł rocznie w wariancie maksymalnym.

Nowe pakiety Starter Assistance będą dostępne na początku w sprzedaży on-line na odświeżonej stronie internetowej www.starter24.pl, a później u współpracujących z firmą Agentów ubezpieczeniowych.

– Starter nie sprzedaje wielu różnorodnych produktów ubezpieczeniowych, jak to czynią firmy ubezpieczeniowe. Nasza Spółka od wielu lat specjalizuje się tylko w jednym – w assistance drogowym. To dlatego efektywność mechaników Startera jest najwyższa w Polsce. Ponad połowę wszystkich awarii naprawiamy na drodze i, jak wynika z badania opinii, aż 95 proc. kierowców korzystających z usług firmy poleciłoby ją swoim znajomym. Obecnie, aby sprostać zmieniającym się potrzebom kierowców w zakresie pomocy na drodze, wprowadzamy nowe produkty assistance drogowego, które klient będzie mógł sam skonfigurować, dopasowując je do swoich potrzeb – powiedział Marek Zefirian, prezes zarządu Starter Sp. z .o.o.