STATOIL: TANKUJ TANIEJ Z WILKINSONEM I ENERGIZEREM

Grafika 2_9

Kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie. Umieszczone w promocyjnych opakowaniach kupony pozwolą uzyskać rabat w wysokości 15 groszy na każdym litrze paliwa tankowanego na wybranych stacjach Statoil.

Wspólna promocja marek Wilkinson, Energizer i Statoil – „Taniej zasilasz bak” pozwala uzyskać rabat. Wystarczy kupić produkt jednewj z marek (baterie, latarkę, akumulatorki, ładowarkę, maszynki jednorazowe i systemowe do golenia) z ulotką promocyjną i przy zakupie paliwa na Statoil oddać ulotkę sprzedawcy.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Sprzedawca zweryfikuje specjalny kod i naliczy przysługujący rabat. Promocją objęte są wszystkie paliwa dostępne na stacjach Statoil: EuroSuper 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz SupraGaz. Produkty Energizer i Wilkinson zawierające kupony promocyjne można nabyć w ok. 20 tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce.

Promocja prowadzona będzie na 245 oznaczonych stacjach Statoil z wyłączeniem obiektów działających pod logo 1-2-3. Rabat dotyczy zakupu maksymalnie 80 litrów paliwa w ramach jednej transakcji, przy czym każdy kolejny kupon promocyjny uprawnia do uzyskania zniżki przy następnym zakupie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy płatności kartami paliwowymi.

Szczegółowy regulamin promocji, która potrwa do 30 kwietnia 2014 r., dostępny jest na www.statoil.pl, www.rabatnapaliwo.pl, na stacjach paliw oraz w siedzibie organizatora.