SUBARU: DNI SZEROKO OTWARTE W SALONACH

Nie ulega wątpliwości, iż Subaru XV jest przełomowym modelem w historii japońskiego producenta. Przedstawiciel zyskującego coraz większą popularność segmentu crossover nie tylko przyciąga charakterystycznym wyglądem, ale przede wszystkim imponuje szerokim wachlarzem zalet.

Miłośnicy samochodów spod znaku Plejad szybko odnajdą w nim charakterystyczne geny marki, lecz uniwersalność XV sprawia, iż wzbudza on emocje nie tylko wśród fanów Subaru.

Niepowtarzalną okazją do zapoznania się z Subaru XV będą Dni Szeroko Otwarte w salonach na terenie całego kraju, które odbędą się w dniach 12-13 maja. Podczas weekendu, zaplanowanego pod hasłem „Zatrzymaj się – jest już pomarańczowe” możliwość przetestowania najnowszego crossovera japońskiej marki będzie tylko jedną z atrakcji. Każdy z odwiedzających otrzyma szansę wygrania tygodniowej przygody z Subaru XV, a także laptopa Sony VAIO serii CA oraz innych cennych nagród.

Dni Szeroko Otwarte będą swoistym ukoronowaniem pasma sukcesów Subaru XV. Jeszcze przed oficjalną premierą otrzymało ono pierwszą nagrodę, Guinnessa Flotowego w kategorii Crossover. Na liście osiągnięć znalazły się także: wyróżnienie w kategorii Odkrycie Roku w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2011”, drugie miejsce w kategorii „Premiera motoryzacyjna” w głosowaniu Auto Lider 2011 czy wyróżnienie w kategorii „Auto na każdą drogę” w plebiscycie Samochód Roku Playboya.

5-gwiazdkowy wynik w testach Euro NCAP oraz niespotykana do tej pory, 90-procentowa skuteczność ochrony dzieci są natomiast potwierdzeniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, jakie wyznacza Subaru XV.