SUZUKI GRANDYS DUO: BUKOWSKI W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Po udanym sezonie 2011 także w roku 2012 Daniel Bukowski będzie reprezentował barwy zespołu Suzuki GRANDys duo. W minionym roku Daniel dosiadając nowego Suzuki GSX-R 600 zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w klasie Supersport i zajął doskonałe piąte miejsce w mistrzostwach Europy.

W nadchodzącym sezonie celem jest obrona tytułu i start z dziką kartą w mistrzostwach Świata Supersport w Brnie.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo: W minionym sezonie Daniel spełnił pokładane w nim nadzieje i naturalnym było przedłużenie współpracy. Mam nadzieję, że w nowym roku nie tylko powtórzymy sukcesy, ale osiągniemy coś więcej.

Daniel Bukowski, Supersport: Wiadomość o kontynuacji współpracy z Suzuki GRANDys duo pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale to tylko upewnia mnie w podjętej decyzji. Bardzo się cieszę, że spędzę kolejny sezon w „stajni niebieskich”. Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia to starty w Mistrzostw Świata Supersport, ale to jest naszym celem do którego wspólnie dążymy. Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć kibicom wielu niezapomnianych emocji. Obiecuję, że dam z siebie wszystko. Już dzisiaj zapraszam serdecznie do kibicowania i śledzenia osiągnięć naszego teamu. Zapraszam także na moją stronę www.danielbukowski.pl.

DANIEL BUKOWSKI
– 2011: Mistrz Polski Supersport, 5 miejsce Mistrzostwa Europy;
– 2010: 2 miejsce WMMP Supersport (Mistrzostwa Polski);
– 2009: Mistrz Alpe Adria Superstock 600, 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski), 3 miejsce Alpe Adria Supersport;
– 2008: 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski);
– 2007: 1 miejsce Puchar Polski Rookie 600.