SUZUKI: STYCZNIOWE PROPOZYCJE DLA MOTOCYKLISTÓW

suz_mot1jpg

Choć to styczeń i w wielu miejscach kraju panuje prawdziwa zima, to jednak motocykliści już powoli myślą o wiośnie i wyruszeniu na drogi. Suzuki ma dla nich propozycje.

Pierwsza dotyczy wyprzedaży. Kupując teraz motocykl, można znacznie zaoszczędzić. W styczniu motocykle Suzuki oferowane są w niższych cenach. W ofercie znalazły się m.in. popularne modele miejskie, a także sportowe i enduro.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
SUZUKI: POZNAJ DOKŁADNIE SWOJEGO V-STROMA 1000


Należy jednak spieszyć się – niektóre modele w ofercie wyprzedażowej występują tylko w pojedynczych egzemplarzach! Jedną z atrakcyjniejszych ofert jest Suzuki Hayabusa. To połączenie aerodynamiki i mocy sprzyjające dalekiej turystyce w sportowym stylu. Długodystansowy komfort, przyspieszenie i dobre prowadzenie tego motocykla dostępne są od 49 900 zł.

Dla osób, które szukają elastycznego i ekonomicznego motocykla turystycznego Suzuki przygotowało model V-Strom 650, którego ceny obecnie zaczynają się od 31 000 zł.

Szczegóły wyprzedaży i ceny pozostałych modeli znajdują się na stronie internetowej i dealerów marki.

Ogłoszony został też cennik nowych maszyn na rok 2014. I tak do gamy japońskiego producenta w tym roku dołączył turystyczny V-Strom 1000 ABS, a także skutery o pojemności do 200 cm3.

V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Jest dostępny na polskim rynku w cenie 49 990 zł.

Miejskie skutery Burgman o pojemności 125 i 200 cm3 oferowane są w cenie 19 900 zł za wersję z silnikiem 125 cm3 i 20 900 zł za wersję 200 cm3. Dostępne są także wersje wyposażone w system ABS.