TOYOTA: CARTER NAJLEPSZY NA POMORZU

Auris TS w salonie

Wzrastająca liczba klientów indywidualnych i flot, coraz większy ruch w serwisie, zauważalna progresja obrotów w dziale części. W 2013 roku Toyota Carter Gdańsk notuje znaczący wzrost sprzedaży.

W przypadku nowych samochodów do września, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego sprzedaż wzrosła o 26 procent!


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Stała progresja naszych wyników to efekt długofalowej polityki inwestowania w indywidualnego klienta, jest on wymagający, ale wierny. Dzięki nowej gamie modelowej mamy wreszcie co zaoferować naszym stałym klientom – mówi Maja Lesińska, Dyrektor Handlowy firmy Carter.

Nowością w strukturze sprzedaży najstarszego pomorskiego dealera Toyoty jest coraz bardziej zauważalna sprzedaż flotowa.

– W odróżnieniu od wielu konkurentów nie nastawiamy się na wielkie korporacje, ale na małe i średnie podmioty często o rodzinnym charakterze. Sprawdziły się przewidywania, że koniem pociągowym flot jest nieźle wyposażona Toyota Auris Kombi – mówi Bartosz Nawikas, specjalista ds. sprzedaży flotowej.

Sukces serwisu to nie tylko wypadkowa wzrostu sprzedaży nowych pojazdów, ale także wzrost liczby posiadaczy kilkuletnich pojazdów, którzy zdecydowali się powierzyć firmie swoje kilkuletnie auta i powodzenie Cartera wśród kontrahentów z obwodu kaliningradzkiego. Coraz więcej osób decyduje się też na zakup oryginalnych części.

Carter to jedyny pomorski dealer Toyoty notujący tak wyraźne wzrosty na jednym z trudniejszych rynków w Polsce.