TRZY TYTUŁY LOTOS – SUBARU POLAND RT

Sezon 2011 w wykonaniu Lotos – Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiem sukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwo w „N-ce” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, a także dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodów produkcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA!

Punkty, zdobyte podczas Rajdu Rzeszowskiego oraz Rally Kosice wystarczyły, aby “Siemanko” wraz ze swoim pilotem oraz całym zespołem L-SPRT mogli się cieszyć z trzeciego tytułu mistrzowskiego.

– Im więcej osiągnięć, tym lepiej, dlatego też bardzo budujące jest dla nas zdobycie trzeciego tytułu w grupie N. Pokazuje to duży potencjał naszego samochodu, jak i naszych możliwości, gdy w pierwszym roku startów udało się osiągnąć tyle sukcesów. Podziękowania dla całego Zespołu L-SPRT i naszych Partnerów: Subaru Import Polska, Lotos Oil z marką olejów Lotos Quazar, Lotos Paliwa z marką paliw Lotos Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Prosperplast, Sony VAIO, SJS oraz Onet.pl, którzy mieli w nich znaczący udział. Liczymy na jeszcze bardziej udany przyszły sezon – podsumował Wojtek Chuchała.

– Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni kolejnym tytułem mistrzowskim. W grupie N zdobyliśmy chyba wszystko, co było do zdobycia i to dodaje nam pewności i wiary na przyszły rok. Dziękujemy Zespołowi, Partnerom, kibicom i wszystkim, którzy byli z nami przez cały sezon. Zakończymy go udziałem w Rajdzie Barbórka, a dwa tygodnie później będziemy mieli okazję zwiedzić kawałek świata, bo rozdanie nagród odbędzie się w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny – dodał Kamil Heller.