VALASSKA RALLY 2014: JAREK SZEJA ROZPOCZYNA SEZON

Jarosław Szeja i M

W dniach 4-6 kwietnia 2013 roku zostanie rozegrany 23. Valašská Rally 2014. W zawodach wezmą udział bracia z Ustronia – Jarosław Szeja i Marcin Szeja.

To zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2013, Rajdowego Pucharu Polski 2012 w klasie 5, Wicemistrzowie Polski Renault Clio Cup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009 w klasyfikacji generalnej. Jarek i Marcin tym razem zaprezentują się w swoim nowym samochodzie Ford Fiesta R2 (klasa 6).


Zobacz także:
RAJDY
SZEJA NIE DOJECHAŁ DO METY


Jarosław Szeja (Automobilklub Polski): Niesamowitej przygody ciąg dalszy. Dzięki wspaniałej współpracy z naszym sponsorem GK FORGE Plastyczna Obróbka Metali z Goleszowa, możemy realizować kolejne marzenie, kolejne wyzwanie, na które nie możemy się doczekać. W sezonie 2014 nasze barwy zaprezentujemy w dwóch nowych odsłonach. Nowe rozgrywki w nowym samochodzie. Po wygranej w Rajdowym Pucharze Polski 2013 awansujemy do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie zobaczymy się z naszymi kibicami we wszystkich rundach do końca tego sezonu. Kolejna nowość, to zmiana marki rajdówki, nasz niezawodny Citroen C2R2 zmienił właściciela, a my wsiadamy do Forda Fiesta R2 w nowej klasie markowej 6F – puchar-fiesty.pl. Uważam, że jest to ambitny projekt i zrobimy wszystko aby udowodnić, że nie tylko moc się liczy i powalczymy najsłabszym autem, w ogólnej klasie do 1600 ccm.
Sezon rajdowy 2014 to wiele nowości, a kolejna z nich to nawiązanie współpracy z telewizją TVS, aby wspólnie promować ten dynamiczny sport. Zamiast testów przed rajdem Świdnickim, zdecydowaliśmy się na start u naszych południowych sąsiadów, dlatego sezon 2014 zaczynamy od rozgrzewki, którą jest rajd w pobliskich Czechach – Valašská rally 2014 . Lista zgłoszeń jest imponująca i nie mogę doczekać się tych zawodów. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców na naszą czeską rozgrzewkę i do zobaczenia na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2014.