VERVA STREET RACING 2012: BOLID F1 W WARSZAWIE

Niesamowite prędkości, efektowne triki oraz pokaz bączków i palenie gumy najlepszym bolidem elity wyścigów – już 15 wrześnie w Warszawie polska publiczność będzie mogła poczuć się jak na najbardziej prestiżowych wyścigach na świecie! Podczas trzeciej edycji VERVA Street Racing zaprezentuje się zespół mistrzów świata Formuły 1.

Zwycięski bolid Red Bull Racing zawita do stolicy i będzie jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów największej w Polsce i tej części Europy imprezy motoryzacyjnej. Podczas eventu nie zabraknie również gwiazd muzyki i show biznesu, które zawsze towarzyszą tak renomowanym wydarzeniom.


Zobacz także:
VERVA STREET RACING 2012: START WE WRZEŚNIU
VERVA STREET RACING – ARCHIWUM 2011


Red Bull Racing to zespół aktualnych mistrzów świata konstruktorów Formuły 1 i niekwestionowany dominator ostatnich dwóch sezonów tej serii. Do Warszawy zawita bolid RB7, którym Sebastian Vettel w sezonie 2011 zdobył Mistrzostwo Świata Formuły 1. Pojazd Red Bull Racing zawładnie warszawskim torem ulicznym aż dwukrotnie. Ta maszyna to symbol zwycięstwa i geniuszu konstruktorów.

– Już nie mogę się doczekać udziału w VERVA Street Racing w Polsce. Słyszeliśmy o tej imprezie wiele dobrego. Mamy w Polsce wielu fanów i cieszymy się, że możemy przywieźć do Warszawy bolid RB7, z którym w 2011 roku zdobyliśmy Mistrzostwa Świata Konstruktorów i Kierowców Formuły 1. Podczas występu zespołu na ulicznym torze, samochód poprowadzi kierowca Formuły 1 Jean-Eric Vergne – mówi Christian Horner, szef zespołu Red Bull Racing.

– To pierwszy przedsmak wielkich emocji, jakie czekają wszystkich fanów motosportu, muzyki i adrenaliny. Wkrótce poznamy kolejne nazwiska gwiazd rozrywki oraz nazwy teamów motosportu, którzy dadzą próbkę swoich umiejętności podczas trzeciej edycji VERVA Street Racing. Obecność mistrzów świata to jednak nie jedyny tegoroczny akcent związany z Formułą 1. Już niebawem poinformujemy o kolejnych szczegółach! – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PKN Orlen S.A.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69 złotych można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.ebilet.pl.

Fot.: vervastreetracing.pl oraz Red Bull