VOLKSWAGEN: MOŻNA ZAMAWIAĆ LIMITOWANĄ WERSJĘ ID.3 1ST

W salonach Volkswagena można zamawiać elektryczny ID.3 w limitowanej wersji 1ST oraz poznać szczegóły związane z ofertą finansową oraz wyposażeniem pojazdu.

Pula samochodów obejmuje auta w topowych wariantach wyposażenia, posiadających zasięg wynoszący do 420 km (wg WLTP).


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Udostępnienie możliwości zamówienia wersji 1ST to ważny krok, związany z wprowadzeniem modelu ID.3 na polskie drogi. W następnej kolejności, na przełomie lipca i sierpnia opublikowany zostanie cennik modelu, zgodnie z pierwotnymi deklaracjami marki obejmujący wersję dostępną za mniej niż 130 000 złotych.

– Najprawdopodobniej na przestrzeni lipca, jeszcze przed publikacją cennika ID.3, udostępnimy cennik ID.3 w wersji 1ST, dotyczący wyprodukowanych już aut dostępnych w naszych magazynach. Obecność tych samochodów w tzw. ofercie placowej, to naturalna konsekwencja metodologii, jaką obraliśmy w ramach pre-bookingu. Przypomnijmy, że klienci mogli po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej zapewnić sobie możliwość zakupu ID.3 1ST w preferowanej konfiguracji – nie wszyscy jednak ostatecznie zdecydowali się na taki krok. Samochody, które były pierwotnie zaplanowane dla klientów, którzy zrezygnowali lub zrezygnują z ich zakupu, zostaną zaoferowane za pośrednictwem konfiguratora na stronie internetowej www.volkswagen.pl – tłumaczy Michał Świtaj, koordynator ds. elektromobilności marki Volkswagen.

W praktyce oznacza to więc, że szansa na zakup ID.3 z limitowanej wersji 1ST otworzy się przed osobami, którzy nie wpłacili dotąd opłaty rezerwacyjnej. Pojazd jest oferowany w trzech kolorach i w trzech wersjach wyposażenia, w każdej wersji z obręczami kół o dużej średnicy.

ID.3 1ST w podstawowym wariancie kosztuje 167 190 złotych i oferuje m.in. system Voice Control oraz system nawigacyjny, aktywny tempomat czy możliwość wyboru profilu jazdy. ID.3 1ST Plus (w cenie 194 390 zł) oferuje dodatkowo m.in. reflektory IQ.Light oraz nadwozie lakierowane w dwóch kolorach.

Z kolei wersja ID.3 1ST Max oferowana w cenie 215 990 zł została wyposażona w duży, panoramiczny szklany dach oraz wyświetlacz head- up display.

Osoby, które skorzystały z „pre- bookingu” i zdecydują się na zakup samochodu, Volkswagen doceni przekazując jako integralną część zamówienia Wallbox o maksymalnej mocy ładowania 11 kW. Wszystkie osoby które zdecydują się na zakup ID.3 1ST, otrzymają rok bezpłatnego zasilania samochodu energią elektryczną do 2 000 kWh.

Oferta dotyczy wszystkich publicznych stacji ładowania, na których działa aplikacja WeCharge Volkswagena oraz w europejskiej sieci stacji Ionity.