VOLKSWAGEN: W POLSCE MOŻNA ZNÓW ZAMAWIAĆ MODEL e-UP!

W salonach dealerów marki Volkswagen można już ponownie zamawiać elektryczny miejski model e-up! Cena bazowa samochodu wynosi 99 490 złotych.

Samochód jest wyposażony w silnik o mocy 61 kW (83 KM).


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Nowe auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 12,3 sek. i można nim podróżować z prędkością maksymalną wynoszącą 130 km/h.

Elektronicznie ograniczona prędkość maksymalna jest wystarczająca do komfortowego użytkowania elektrycznego modelu e-up! podczas dojazdów do miasta również autostradą i zapewnia zasięg na jednym ładowaniu akumulatora do 260 km (według WLTP).

Nowy akumulator o pojemności wynoszącej 32,3 kWh można ładować na 3 sposoby:
• ze zwykłej sieci energetycznej i gniazdka w domu (wówczas czas ładowania akumulatora od 0 do 100 procent pojemności wynosi 16 godzin);
• przy pomocy Wallboxa (czas ładowania skraca się do 5,5 godziny);
• za pośrednictwem szybkiej ładowarki (wtedy czas ładowania akumulatora od 0 do 80 procent pojemności wynosi mniej niż godzinę).

Dzięki seryjnej aplikacji We Connect przy pomocy smartfona kierowca może kontrolować nie tylko informacje na temat przebiegu każdej trasy (prędkość, zużycie i odzysk energii) czy sprawdzić położenie samochodu, ale również zaprogramować godzinę rozpoczęcia i końca ładowania akumulatora oraz czas uruchomienia klimatyzacji, aby schłodzić wnętrze pojazdu przed rozpoczęciem podróży.

Jak każdy model Volkswagena również e-up! oferuje bardzo wiele możliwości indywidualizacji wyglądu – do wyboru jest 7 kolorów nadwozia, 2 kolory dachu, 3 rodzaje obręczy kół w rozmiarze 14 i 15 cali, elementy wykończenia tablicy rozdzielczej w dwóch kolorach i 2 wzory tapicerki siedzeń.