VOLKSWAGEN: SPECJALNA WERSJA TOUAREGA NA 20 LECIE MODELU – EDITION 20

Volkswagen uzupełnił gamę odmian Touarega o wersję specjalną, która powstała, by uczcić 20-lecie debiutu tego modelu na rynku.

Edition 20, bo tak nazywa się ta odmiana, możliwa jest już do zamawiania.

Nowa wersja specjalna Touarega, która powstała na bazie odmiany Elegance wewnątrz wyróżnia się m.in. dostępną tylko w niej skórzaną tapicerkę Savona z czerwonymi przeszyciami, przednimi fotelami z 18-kierunkową, elektryczną regulacją, czarną podsufitką i konsolą środkową z lakierowanymi elementami.


Zobacz także:

MASERATI: POWSTANIE LIMITOWANA SERIA SUPER SAMOCHODU PROJEKT 24

ROZMAITOŚCI


 

Standardem w odmianie Edition 20 jest także Innovision Cockpit, czyli cyfrowe wskaźniki Digital Cockpit oraz nawigacja Discover Premium z 15-calowym wyświetlaczem oraz oświetlenie Ambiente z 30 kolorami do wyboru.

Z zewnątrz Touarega Edition 20 wyróżniają 20-calowe aluminiowe felgi Bogota, dekoracyjne wstawki z logo Edition 20, czarne obudowy lusterek oraz przyciemniane tylne światła w technologii LED.

Na liście wyposażenia dodatkowego znalazły się m.in. 21- i 22-calowe felgi oraz wentylacja foteli przednich (również w połączeniu z funkcją masażu). Do wyboru są cztery lakiery metalizowane – czarny, granatowy, srebrny i szary, jeden perłowy – biały i jeden lakier standardowy – biały.

Ceny Touarega Edition 20 zaczynają się od 386 780 zł za odmianę V6 TDI o mocy 231 KM.