VOLVO: DWA LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanych serwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na terenie Polski.

Decydując się na wydłużenie okresu gwarancji, Volvo Polska silnie akcentuje korzyści wynikające ze stosowania oryginalnych części zamiennych Volvo.

Ich niekwestionowaną przewagę nad częściami nieoryginalnymi daje połączenie jakości produktu – czyli części oraz jakości serwisu – tzn. wykwalifikowanych mechaników i właściwych narzędzi.

– Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem właścicieli i użytkowników pojazdów ciężarowych i autobusów Volvo. Zwłaszcza tych, którzy cenią jakość, pewność i bezpieczeństwo. Nie tylko na drodze – także w biznesie – mówi Jarosław Duchliński, Menedżer ds. Obsługi Posprzedażnej w Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe.

Szczegółowe informacje dotyczące dwuletniej gwarancji można uzyskać na stronie www.volvotrucks.pl oraz w autoryzowanych serwisach Volvo Trucks w Polsce.