VOLVO TRUCKS: DELTA TRANS NIEZMIENNA W WYBORZE

vol_delt1a

Grupa Delta Trans, obejmująca spółki Delta Trans Transporte oraz Delta Trans Logistik, należy do największych operatorów logistycznych w Polsce i lokuje się w czołówce najlepszych firm transportowo- logistycznych w Europie.

Firma na przestrzeni 26 lat swojej działalności nieprzerwanie współpracuje z Volvo Trucks, jako dostawcą floty pojazdów ciężarowych i towarzyszących im usług.


Zobacz także:

UŻYTKOWE


 

W segmencie o dmc powyżej 7,5 t firma posiada wyłącznie pojazdy marki Volvo.

Istniejąca od 1989 r. firma Delta Trans jest wiodącym operatorem na rynku nowoczesnych rozwiązań transportowo- logistycznych, świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego, obsługi magazynowej, logistycznej i celnej oraz outsourcingu produkcyjnego dla klientów z różnych sektorów branżowych.

Firma, posiada w swoim portfolio największe koncerny międzynarodowe branży motoryzacyjnej oraz huty szkła i jest jedną z nielicznych firm, która w oparciu o swoje zaplecze techniczne i intelektualne zapewnia usługi ściśle dopasowane do potrzeb, zgodnie z modelem one stop shopping.

vol_delt2

Grupa Delta Trans, w ramach której funkcjonują spółki Delta Trans Logistik i Delta Trans Transporte, jest jednym z największych polskich przewoźników, świadcząc swoje usługi zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. W chwili obecnej, transport samochodowy stanowi około 50 proc. w ogólnym przychodzie Grupy. Pierwszym samochodem ciężarowym zakupionym przez firmę, już w roku 1989, był właśnie pojazd Volvo – ówczesny model F12.

Aktualnie, flota transportowa firmy liczy blisko 400 własnych zestawów, w tym jednostki specjalistyczne – innenladery oraz silosy, przy czym w segmencie o dmc powyżej 7,5 t Delta Trans posiada wyłącznie pojazdy marki Volvo.

– Dla każdego, nawet postronnego obserwatora, Volvo kojarzy się zawsze z trzema zagadnieniami – jakością, bezpieczeństwem i troską o środowisko naturalne. Dbałość ze strony Volvo Trucks o spełnienie tych kryteriów, bo to się faktycznie dzieje, przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie firmy transportowej. Pojazdy marki są znane na całym świecie ze swojej jakości i niezawodności – mówi Adam Rams, współzałożyciel, współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu spółek tworzących Grupę Delta Trans.

vpl_delt3

Rams nie zapomina również o znaczeniu czynnika ludzkiego we wspomnianych bliskich relacjach i dobrej współpracy pomiędzy Delta Trans i Volvo Trucks.

– 26-letnia współpraca firmy Delta Trans z firmą Volvo, charakteryzuje się jedną cechą – nigdy nie było między nami złych relacji. Problem nasz stawał się problemem Volvo Trucks i te problemy zawsze wspólnie rozwiązywaliśmy. Firma Delta Trans zawsze miała bardzo dobre relacje z pracownikami Volvo Trucks na wszystkich poziomach. Jeśli nie byłoby między nami dobrych relacji, jeśli nie potrafilibyśmy rozmawiać o rzeczach trudnych i rozwiązywać je, myślę, że tej współpracy przez tyle lat by nie było, a skoro ona jest, to znaczy, że to jest dobre i to należy pielęgnować – podkreśla Adam Rams.

Pan Adam, przedsiębiorca od lat rozwijający z sukcesem działalność swojej firmy, to również świetny pilot i wielki pasjonat lotnictwa, o czym można przekonać się na filmie (youtube.pl).