VOLVO: WSPÓLNY SERWIS Z RENAULT TRUCK OTWARTY

V 1_P1150456

Pierwszy w Polsce serwis wspólny dla marek Volvo Trucks i Renault Trucks rozpoczął działalność w Młochowie. To konsekwencja wprowadzanych przez Grupę Volvo zmian w europejskiej sieci serwisowej samochodów ciężarowych.

Serwis jest efektem decyzji o częściowym utrzymaniu odrębnych sieci Volvo Trucks i Renault Trucks na rynku polskim, przy jednoczesnym założeniu funkcjonowania w Polsce, w niektórych regionach, stacji obsługi wspólnych dla obydwu marek, pierwszy taki punkt rozpoczął właśnie działalność w Młochowie.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Punkt Volvo & Renault Trucks Center w Młochowie jest pierwszym w Polsce punktem serwisowym, świadczącym usługi dla obydwu marek: Renault Trucks i Volvo Trucks.

Serwis oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej zarówno samochodów ciężarowych i autobusów Volvo, jak i pojazdów ciężarowych Renault oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych dla obydwu marek.

V 2_P1150461

W ofercie punktu serwisowego w Młochowie znajdują się, między innymi: wykonywanie i obsługa napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych pojazdów ciężarowych i autobusów, wykonywanie napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych, dobór i sprzedaż oryginalnych części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo oraz Renault, sprzedaż kontraktów serwisowych, naprawy i uzupełnianie układów klimatyzacji, montaż dodatkowego wyposażenia w pojazdach ciężarowych, sprzedaż i uzupełnianie czynnika Adblue oraz naprawy naczep.

Dane teleadresowe

Volvo & Renault Trucks Center
Aleja Katowicka 215
05-831 Młochów
Tel.: +48 22 38 34 700
Fax: +48 22 38 34 701
E-mail: serwis.mlochow@volvo.com