WIDEOREJESTRATORY: NOWA OFERTA MIO DLA MOTOCYKLISTÓW

MiVue_M760D1

Oferta wideorejestratorów Mio Polska powiększyła się o kolejny model. Urządzenie MiVue M760D dedykowane jest motocyklistom.

W skład zestawu wchodzą dwie wodoodporne, odpinane kamery, urządzenie główne oraz pilot z funkcją nagłego zapisu zdarzenia.


Zobacz relacje:

GPS/AUDIO

WIDEOREJESTRATORY


 

Mio MiVue M760D jest produktem, który wprowadza sporo nowej energii na rynek motoryzacyjny. Sprzęt wyróżnia się wysokiej jakości matrycą Sony Premium z technologią Sony Starvis CMOS dedykowaną do nagrań nocnych. Matryca zapewnia dobry kontrast i bogatą kolorystykę nawet przy słabym oświetleniu. Urządzenie wyposażone jest w wielosoczewkową szklaną optykę F1.6.

Kamery rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę w technologii H.264. Zapewnia to dużą pojemność pamięci na karcie. Zaletą sprzętu jest również rzeczywisty kąt widzenia równy 130°.

Nowe urządzenie ma także wbudowany moduł GPS. Dzięki zbieranym podczas każdej podróży danym, powiążemy nasze nagrania z konkretną godziną, a nawet współrzędnymi geograficznymi. Funkcja łączności z siecią WiFi pozwoli natomiast na szybsze synchronizowanie kamer z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji MiVue Pro: użytkownicy będą mogli ściągnąć filmy.

Urządzenie zawiera kartę pamięci o wielkości 32 GB. Obie kamery są w pełni wodoszczelne, a zakres temperatur pracy urządzeń to -10 do 60 stopni Celsjusza. Nowy model MiVue M760D jest dostępny w cenie 1699 złotych u wybranych partnerów handlowych.