WOŚP 2014: KIA LOTOS RACE ZAGRA PONOWNIE

krl 1_05

Kia Lotos Race ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wzorem ubiegłych lat, tak i w tym roku w czasie ogólnopolskiej akcji WOŚP pod hasłem „Na ratunek” nie zabraknie motorsportowych akcentów.

Jednym z nich są charytatywne aukcje zorganizowane przez Kia Lotos Race. Podczas XXII Wielkiego Finału dźwięki wyścigowych Picanto zostały wzmocnione przez „Antyradio”, które partneruje licytacjom.


Zobacz także:
SPORT
WOŚP 2014


Pod adresem: antyradio.pl/Polecamy/Akcje-Specjalne/Antyradio-gra-z-WOSP2 znajdują się odnośniki do aukcji na portalu Allegro, gdzie można licytować wyjazd na Poznańską rundę Mistrzostw Polski Kia Picanto, wraz z przejazdem „taxi” po torze „Poznań” oraz szkolenie w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara, która jest oficjalnym partnerem Kia Motors Polska.

krl 2_02

W tym roku Wielki Finał zorganizowany zostanie w celu zbiórki funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Za uzyskane środki do szpitali trafią m.in.:
– wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci;
– RTG przyłóżkowe;
– RTG z ramieniem C i monitorem;
– radiologiczne stacje diagnostyczne;
– aparaty USG przystosowane do badań FAST z opcją power-color-doppler.

Oprócz aukcji internetowych, przedstawiciele Kia Lotos Race pojawią się także na warszawskiej „Moto Orkiestrze”, która 12 stycznia uruchomi silniki na terenie AON Rembertów.

klr 3_04

Tam będzie można z osobiście poznać się z Kią Picanto, jaka bierze udział w wyścigach serii KLR, oraz z nową konstrukcją – wyczynowym pro-cee’d GT, budowanym pod kątem kolejnego sportowego projektu Kia Motors Polska. Do wylicytowania będą także pakiety zaproszeń na krajową runę KLR oraz szkoleń w ABJTK.

Kia Lotos Race to jedyna obecnie w naszym kraju, markowa seria wyścigowa o statusie Mistrzostw Polski, która jest rozgrywana od 2012 r. z planem trzyletnim. Zawodnicy rywalizują w niej identycznymi modelami Kia Picanto, w pełni przygotowanymi i przebudowanymi pod względem sportowym, startując na torach w Polsce, Niemczech, Słowacji, Czechach, Austrii i Węgrzech.

Priorytetem organizatora jest stworzenie dla uczestników jak najlepszych warunków do rozpoczęcia kariery wyścigowej, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Mistrzostwa Polski Kia Picanto prowadzone są pod jurysdykcją PZM przez Kia Motors Polska wraz z Grupą Lotos, Santander Consumer Bank, Santander Multirent oraz PZU.

klr 4_01