WOŚP 2014: TIRENDO WSPIERA – WYLICYTUJ CZAPKĘ VETTELA

Aukcja 1_vettel

Sebastian Vettel, kierowca Infiniti Red Bull Racing, niekwestionowany lider Formuły 1 w ostatnich latach – czterokrotny Mistrz Świata wspiera 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

12 stycznia 2014 Jurek Owsiak i WOŚP zagrają na rzecz zakupu specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Teraz także Ty możesz dołączyć do grona wielbicieli F1 i stać się posiadaczem niezwykłego upominku przekazanego przez mistrza!


Zobacz także:
SPORT
WOŚP 2014


Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Formuły 1 i pragniesz pomóc, nadarza się wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić. Na aukcji przygotowanej przez firmę TIRENDO, której ambasadorem jest Sebastian Vettel, będziesz miał możliwość zdobyć unikatową czapeczkę podpisaną własnoręcznie przez czterokrotnego Mistrza Świata! Ta unikatowa czapeczka stanie się niezwykłą pamiątką dla Ciebie, ale przede wszystkim jednak, dochód z aukcji zostanie w całości przekazany na konto WOŚP, a tym samym zasili kwotę umożliwiającą zakup sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie.

Czapeczka zostanie przekazana przez Sebastiana Vettela i będzie dostępna na aukcji do 12 stycznia br., kiedy to licytacja zakończy się i wygrana powędruje do szczęśliwca.

9-auk

Czapkę można wylicytować na stronie aukcje.wosp.org.pl/sebastian-vettel-czapka-z-autografem-mistrza-f1-i877477.

Od 2013 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaangażowała się również w prace nad opracowaniem wytycznych dla dyspozytorów pogotowia ratunkowego. W ostatnim roku doszło do ponad 37 tysięcy wypadków drogowych, w których poszkodowanych zostało prawie 50 tysięcy osób. Ponad 2 tysiące ofiar tych wypadków to dzieci i młodzież do 17 roku życia. TIRENDO wie, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego z zaangażowaniem wspiera działania Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Na co dzień firma oferuje duży wybór opon online (tirendo.pl).