WOŚP 2016: ZAGRAJĄ MERCEDESY SPRINTERY, VITO I CITANY

Vito na WOSP16

Jak co roku, samochody dostawcze Mercedes- Benz będą wspierać zbiórkę w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra w niedzielę, 10 stycznia.

Na ulice jedenastu miast wyjadą przede wszystkim Sprintery, ale także Vito i Citany. Aby wspomóc Orkiestrę należy… naklejać na nie czerwone serduszka!


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Po zeszłorocznym sukcesie, jeszcze więcej samochodów dostawczych Mercedes-Benz wyjedzie na ulice aby dać się okleić! Sprintery razem ze swoimi mniejszymi braćmi będzie można zobaczyć na głównych placach miast: Krakowa, Łodzi, Bielsko-Białej, Rzeszowa, Poznania, Szczecina, Koszalina, Bydgoszczy, Wrocławia, Częstochowy oraz Lublina.

Wszyscy uczestnicy Finału będą mieli okazję naklejać na pojazdach orkiestrowe serduszka – za każde serduszko Mercedes-Benz dołączy się do zbiórki!

Mercedes-Benz wspiera Fundację nie tylko w dniu Finału. Instruktorzy programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”, bezpłatnie korzystają na co dzień z osobowych wersji Sprintera oraz Vito, dzięki którym mogą dojeżdżać w najdalsze zakątki kraju.

„Ratujemy i Uczymy Ratować” to ogólnopolski program nauczania dzieci ze szkół podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Od momentu jego uruchomienia dzięki działaniom Fundacji wiedzę o pierwszej pomocy poznało już 2,5 miliona polskich dzieci.

Pieniądze pozyskane w efekcie tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone zostaną na wsparcie szpitalnych oddziałów pediatrycznych oraz geriatrycznych w całej Polsce.