WYŚCIGI: BEŁTOWSKI MOTORSPORT W GÓRACH

IMAG1460

W najbliższy weekend, w dniach 17 – 19 maja, w Załużu odbędzie się 39 Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski – I i II runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W wyścigu wystartuje dwóch zawodników Bełowski Motorsport.

W Subaru Impreza wystartuje rekordzista trasy w Załużu – Marcin Bełtowski, natomiast legendarnym Audi Quattro wystartuje Wojciech Bełtowski.


Zobacz także:
SPORT


– Nareszcie wracamy do ścigania – powiedział Marcin Bełtowski. Samochody są jak zwykle znakomicie przygotowane przez Bełtowski Motorsport, ja jestem w dobrym nastroju, więc nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na rozpoczęcie ścigania. To, co cieszy, to fakt, że wyścigi górskie przeżywają swój rozkwit – zarówno jeśli chodzi o liczbę i klasę zawodników, jak i medialność imprez. Jedność miejsca, czasu i akcji, przy niższych kosztach – to zdecydowana przewaga wyścigów górskich nad rajdami. Kibiców na pewno cieszy też fakt, że w wyścigach górskich startują samochody znacznie mocniejsze niż samochody rajdowe. To jedyna dyscyplina sportu w Polsce, gdzie można zobaczyć prawdziwe WRC czy nawet legendarne samochody B-grupowe, takie jak Audi mojego taty. Wygląda także na to, że tym razem nawet pogoda dopisze! Bardzo nas cieszy także fakt, że do naszej grupy sponsorów, której od zawsze przewodziła firma Bełtowski – autoryzowany dealer Audi i Volkswagen, dołączyła firma Motion Outsourcing, a naszym partnerem technicznym w sezonie 2013 został znany angielski producent olejów: Millers Oils. To wszystko pozwala nam z optymizmem patrzyć w przyszłość i wyniki, skupić się na osiąganiu jak najlepszych rezultatów. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wielkie wyścigowe święto do Załuża. Damy z siebie wszystko!

Firmy: Millers Oils oraz Bełtowski Motorsport nawiązały współpracę w sezonie 2013 w GSMP (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski). W ramach współpracy, wyścigowe, ponad 700-konne Subaru Impreza Mistrza Polski Zespołów Sponsorskich 2012 – Bełtowski Motorsport, będzie smarowane produktami Millers Oils: CFS 10w60 NT (silnik) oraz CRX LS 75w140 NT (sekwencyjna skrzynia biegów), oba oleje z serii Nanodrive wykorzystującej najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nanotechnologii.

Partnerami zespołu Bełtowski Motorsport są: „Bełtowski” – autoryzowany dealer Audi, Volkswagen, Motion Outsourcing oraz Millers Oils. Zapraszamy na www.beltowski.pl/motorsport oraz na facebook.com/BeltowskiMotorsport.