WYŚCIGI: UDANY WYSTĘP ĆWIĘCZKA W ZAŁUŻU

T 1_Zaluz 2013)(2)

Za nami pierwsze dwie rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Załużu. 39 Bieszczadzki Wyścig Górski okazał się bardzo ekscytujący i pozytywny dla Radka Ćwieczka i całego zespołu Cwięczek Sport.

Trzecie miejsce w sobotę oraz w niedzielę to bardzo dobre rozpoczęcie sezonu 2013. Rundy w okolicach Sanoka jak co roku ściągnęły rzesze kibiców, którzy zobaczyli bardzo dobre widowisko.

sponsorenault


Zobacz także:
SPORT


Radek Ćwięczek (Renault Clio Sport): To był bardzo wymagający weekend. Zdobyłem bardzo wiele doświadczenia i wiedzy, która będzie procentowała w przyszłości. Dwa trzecie miejsca to bardzo dobre rozpoczęcie sezonu, wiem też ile czeka nas jeszcze pracy w tym roku. Przy tak licznej konkurencji w klasie, w której startuję, moja jazda musi być na najwyższym poziomie i praktycznie bezbłędna. Będziemy musieli też pomyśleć o typowo wyścigowych oponach, ponieważ jako jedyni nie posiadamy pełnego slicka przeznaczonego do wyścigów i startujemy na oponie rajdowej, co niestety wpływa na słabsze wyniki.

T 2_Zaluz 2013)(3)

Niesamowita sytuacja wydarzyła się w niedziele, kiedy to razem z Pawłem Saneckim nasze czasy po dwóch podjazdach wyścigowych okazały się identyczne! W GSMP to sytuacja praktycznie niemożliwa, ponieważ czasy są liczone do tysięcznej części sekundy. Paweł, gratuluję i dziękuję za tę walkę! Gratuluję też wyników wszystkim z naszej klasy.
Jazda, zwłaszcza w niedzielę, nie była łatwa, było bardzo ślisko. Do krótkiej skrzyni muszę się jeszcze przyzwyczaić, myślę że w Limanowej pomoże mi bardziej w uzyskiwaniu dobrych przejazdów.
Dziękuję całemu zespołowi za świetną pracę, a Stanlej Racing za doskonałe przygotowanie samochodu. Kibiców jak co roku były ogromne ilości, co czyni GSMP niesamowitym widowiskiem! Zapraszam na nasz profil na facebook/Radek Ćwięczek Sport, gdzie znajdziecie najnowsze zdjęcia, filmy oraz relację z wydarzeń sportowych z naszym udziałem. Do zobaczenia podczas następnych eliminacji!
Moimi sponsorami i partnerami zespołu są firmy Idea House, Antis Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie, Car Doctor, Sali Klub Fryzjerski.

T 3_Zaluz 2013)(4)


Fot.: TopRally.pl