YOKOHAMA: OPONY DLA EVENTÓW TOP GEAR LIVE

Top 1_Gear-Live 2

Yokohama, japońska marka opon premium, została oficjalnym światowym dostawcą opon do spektakularnych eventów motoryzacyjnych „Top Gear Live”. Na 2013 rok zaplanowano już wydarzenia w Moskwie, Sydney, Amsterdamie i Durbanie.

Do wszystkich Yokohama dostarczy swoje najlepsze opony.


Zobacz także:
OPONY


Yokohama rozpoczęła współpracę z „Top Gear Live” jeszcze w 2012 r. dostarczając opony do wydarzeń w Wielkiej Brytanii i Finlandii. Oba eventy cieszyły się wielką popularnością wśród widzów. W brytyjskim National Exhibition Center w Brimingham uczestniczyło ponad 50 000 fanów motoryzacji i świetnej zabawy. Z kolei event zorganizowany w Messukeskus w Helsinkach, był największym motoryzacyjnym show jakie kiedykolwiek miało miejsce w Finlandii. Jak dotąd Yokohama dostarczyła do „Top Gear Live” opony z serii C.drive2, ADVAN Neova AD08, ADVAN Sport i Parada Spec 2.

„Top Gear Live” to unikalne pokazy łączące cechy i zalety wielokrotnie nagradzanego programu telewizyjnego BBC – „Top Gear” z niesamowitymi pokazami motoryzacyjnymi organizowanymi na żywo, na torach i arenach. Eventy prowadzą Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i kierowca wyścigowy – The Stig. Od 2008 roku „Top Gear Live” zdobył 1,5 miliona fanów w 19 miastach na świecie, pobił dwa światowe rekordy, a na Placu Czerwonym w Moskwie zaprezentował unikalne samochodowe bungee. Każdy show cechuje się zapierającymi dech w piersiach wyczynami, niewiarygodnymi efektami specjalnymi oraz pokazem niesamowitych pojazdów.

Top 2_Gear-Live_1