ZF LENKSYSTEME: KATALOG CZĘŚCI DO AUT UŻYTKOWYCH

ZF_Services

Firma ZF Services udostępniła nowy katalog “Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania do pojazdów użytkowych”.

Jest to pierwsza, tak obszerna publikacja, zawierająca pełną jej ofertę. W katalogu znalazło się ponad 170 referencji, wraz z dokładnymi opisami i zdjęciami.


Zobacz także:
UŻYTKOWE
ROZMAITOŚCI


Z początkiem 2014 roku, firma ZF Services (część koncernu ZF Friedrichshafen AG) przejęła kompetencje ZF Lenksysteme GmbH (spółka joint venture, w której równe udziały posiadają ZF i Robert Bosch GmbH) w zakresie sprzedaży jej produktów na międzynarodowym rynku części zamiennych. Powstanie marki ZF Lenksysteme to duże udogodnienie dla klientów, którzy mogą obecnie korzystać ze stale rosnącej oferty produktów OE pochodzących z jednego źródła.

Nowy katalog zawiera kompletną ofertę części ZF Lenksysteme do ciężarówek i autobusów. Katalog posiada 713 stron i jest dostępny zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jego główna część jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne siedem języków, w tym polski. W publikacji zawarto też dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych elementów, ułatwiające pracę warsztatom i dystrybutorom. Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.