ZLOT MASTER TRUCK: NAGRODY DLA MERCEDESA

M 1_Czarna Perla 1

9. Międzynarodowy Zlot Master Truck był prawdziwą ucztą dla koneserów ciężkiej motoryzacji. Przez 3 dni na podopolskim lotnisku można było podziwiać tuningowane samochody ciężarowe z Polski i świata. Licznymi laurami nagrodzone zostały pojazdy i marka Mercedes-Benz.

Zlot tuningowanych pojazdów ciężarowych Master Truck odbył się na lotnisku w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem. Frekwencja dopisała – stanowiska kilkudziesięciu wystawców i ok. 300 pojazdów odwiedziło 50-60 tysięcy widzów.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Fantazyjnie zmodyfikowane pojazdy prezentowali miłośnicy samochodów nie tylko z Polski i kilkunastu innych krajów – szczególnie mocno reprezentowane były kraje skandynawskie. Eksponowane pojazdy pochodziły z różnych epok i szerokości geograficznych.

M 3_Zabawy 3

Na Zlocie nie mogło zabraknąć również samochodów z Gwiazdą. Stanowisko Mercedes-Benz oferowało liczne atrakcje – poza obowiązkową ekspozycją najnowszej gamy samochodów ciężarowych, prowadzone były liczne zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Fani sportu mieli okazję otrzymać autograf od wielokrotnego zdobywcy tytułu najsilniejszego człowieka świata – Mariusza Pudzianowskiego, a także wziąć udział w jednych z sędziowanych przez niego zawodów. Te okazały się wyjątkowo zróżnicowane – od jazdy slalomem małym Actrosem (gdzie najmłodszy uczestnik miał 2,5 roku!), po przeciąganie prawdziwego pojazdu liną. Mercedes-Benz został doceniony również przez organizatorów zlotu którzy przyznali firmie tytuł najlepszej ekspozycji Zlotu!

Tytułami obsypane zostały również liczne obecne pojazdy spod znaku Gwiazdy. Najliczniej uhonorowany okazał się Actros 1851 „Czarna Perła” należący do Gospodarstwa Ogrodniczego T. Mularski. Zdobył on nie tylko tytuł najładniejszego pojazdu Mercedes-Benz na Zlocie, ale także przyznano mu najbardziej zaszczytny tytuł – Nagrodę Publiczności. Pojazd podbił serca publiki zarówno ciekawą koncepcją, jak i precyzyjnym wykonaniem.

M 2_Zwycieski team