CZWARTA EDYCJA TOYOTA OFF- ROAD FESTIVAL W CZERWCU

toyota-hil1

W pierwszy weekend czerwca właściciele i fani terenowych Toyot spotkają się podczas czwartego Toyota Off-Road Festival we Włościejewkach.

Organizowany przez Land Cruiser Adventure Club zlot będzie okazją do świętowania 50-lecia Toyoty Hilux.


Zobacz także:

TURYSTYKA

ROZMAITOŚCI


 

Land Cruiser Adventure Club już po raz czwarty zaprasza na święto aut terenowych w najpiękniejszej części Wielkopolski. Toyota Off- Road Festival to świetna okazja dla posiadaczy i użytkowników samochodów Toyoty, aby spotkać się w plenerze i wypróbować pojazdy oraz porozmawiać o swojej pasji. Jak co roku, bazą festiwalu jest Autodrom 4×4 we Włościejewkach.

toyota-hil2

Głównym bohaterem tegorocznej edycji imprezy będzie Hilux, który obchodzi swoje 50. urodziny. Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować Hiluxa 8. generacji, a także inne samochody testowe z gamy Toyoty.

Organizatorzy przygotowali ponadto terenowe trasy według road- booków, szkolenia na torze i strefę expo, jak również rajdy rowerowe, spływy kajakowe, biesiady przy ognisku, strefę dla dzieci, pokazy i prelekcje.

Toyota Off- Road Festival potrwa od 1 do 3 czerwca, w długi weekend. Organizatorzy zapraszają jednak już w czwartek, 31 maja na wspólne biwakowanie. Vouchery można kupić on-line na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl. Tam również znajduje się szczegółowy program imprezy oraz wszelkie informacje i kontakt z organizatorami.

toyota-hil3