DS X E-TENSE CZYLI WIZJA SAMOCHODU W 2035 ROKU

ds-przy1

Zamknąć oczy, puścić wodze fantazji… Pozwolić zmysłom na wyobrażenie nowych kształtów, nowych materiałów i nowych technologii, by powstała wizja luksusowego samochodu przyszłości.

Projektanci DS Automobiles podjęli wyjątkowe wyzwanie stworzenia auta marzeń o niezrównanym poziomie wyrafinowania. DS X E-TENSE to pojazd marzeń w 2035 roku.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

DS Automobiles, producent awangardowych modeli samochodów jest symbolem francuskiej przebojowości. Marka oferuje auta, które łączą wyrafinowanie z zaawansowanymi technologiami. Kilka dni temu zaprezentowany został wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju pojazd, będący uosobieniem marzeń, pragnień i fantazji.

ds-przy3

ds-przy2

ds-przy4

W dogłębnie zmieniającym się sektorze motoryzacyjnym, konstruktorzy marki mają warunki, aby realizować pomysły, wyobrażając sobie świat jutra i dzieląc się swoimi motoryzacyjnymi pasjami. Tak powstał DS X E-TENSE.

Kreatorzy i pasjonaci z DS Automobiles nakreślili własną wizję 2035 roku, która daleko odbiega od powszechnej koncepcji pozbawionych wyrazu samochodów. Postawili przed sobą ambitne zadanie połączenia zaawansowanych technologii z poezją. DS X E-TENSE jest ich wyobrażeniem francuskiego luksusu w 2035 roku.

Stworzyli pojazd będący wyobrażeniem luksusowego, nowoczesnego świata jutra, z technologiami, które dopiero będą rozwijane, ale również świata pięknego i ludzkiego, zmysłowego i inspirującego.

ds-przy5

ds-przy6