SEAT: NOWY AUTORYZOWANY SALON W OPOLU JUŻ DZIAŁA

seat-opole1

Profesjonalne doradztwo podczas zakupu nowego auta, fachowa obsługa serwisowa oraz pomoc w wyborze części – miłośnicy SEAT-a mogą już korzystać z autoryzowanego punktu sprzedaży marki w Opolu, prowadzonego przez firmę Lellek.

Salon o powierzchni 390 m2 dołącza do działającego tam dotychczas Serwisu. Znajduje się przy ul. Opolskiej 2c.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

To nowa lokalizacja dla hiszpańskiego producenta, chociaż dobrze znana fanom samochodów Grupy – wcześniej dealer eksponował tutaj auta marki Volkswagen. Autoryzowany salon SEAT-a w Opolu zastąpił punkt Lellek w Nysie.

Klienci salonu mogą zapoznać się tu z szeroką ofertą producenta – na ekspozycji o powierzchni 214 m2 pojawi się minimum siedem samochodów. Wśród nich dobrze znane modele SEAT-a, jak Alhambra czy Leon, ale także nowości – Ibiza piątej generacji czy najnowszy crossover Arona.

Spójna wizerunkowo całość sprzyja rozpoznawalności SEAT-a w Polsce. Obiekt w Opolu został zaprojektowany zgodnie z nowoczesną architekturą marki, dzięki której odwiedzający go goście mogą lepiej poznać wartości, jakie reprezentuje. Kolejny autoryzowany salon producenta nie tylko podkreśla jego korzenie, ale jest także przyjazny dla klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu marki i dealera, mogą oni skorzystać tu z najwyższej jakości obsługi.

SEAT odnotował rekordowy, najwyższy wśród 20 głównych marek motoryzacyjnych w Polsce, wzrost udziału rynkowego – skok z 1,73 proc. w październiku 2016 do 2,68 proc. w październiku 2017. Dynamiczny rozwój sieci dealerskiej, kontynuacja ofensywy produktowej, a także atrakcyjne warunki zakupu (4-letnia gwarancja) są receptą polskiego oddziału na sukces.