4×4 OFFROAD SHOW POLAND: GALERIA

Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4×4 Offrod Show Poland w Warszawie to prawdziwa uczta rosnącej rzeszy użytkowników aut z napędem 4×4 i fanów jazdy w terenie.

Podczas pierwszej edycji OffRoad Show Poland w Centrum MT Polska swoje produkty i usługi zaprezentowali m.in. producenci samochodów z napędem na cztery koła, firmy oponiarskie, producenci części i akcesoriów oraz warsztaty i sklepy specjalistyczne. Pokazane zostały m.in. auta Mercedes-Benz nowej klasy G i GLK, unikatowy w skali całego kraju egzemplarz Mitsubishi Pajero Sport oraz pojazdy znanych polskich rajdowców: MAN TG 4×4 – Grzegorza Barana i Mitsubishi Pajero – Klaudii Podkalickiej, których również można było spotkać na targach.


Zobacz także:
MITSUBISHI: HITY NA 4X4 OFFROAD SHOW POLAND 2012
MERCEDES: TERENOWA SIŁA NA OFFROAD SHOW


Dla fanów rajdów OffRoad Show Poland jest wyjątkową okazją, żeby obejrzeć filmy i zdjęcia z największego w Europie rajdu terenowego Drezno-Wrocław, a także poczuć prawdziwy zastrzyk adrenaliny dzięki firmie Autotraper, która przygotuje na hali Mobilny Tor Off-Road.

Sensacją był kamper zbudowany na bazie pickupa Mitsubishi L200 – samochód stworzony dzięki zamiłowaniu do dalekich i egzotycznych podróży przez Sławomira Wąsowicza – miłośnika pojazdów 4×4 Mitsubishi i jednego z członków klubu Pajero Owners Club. Na podstawie doświadczeń z licznych wypraw między innymi na Syberię, Bałkany, do Rumunii, Maroka czy na Nord Cap, właściciel firmy Cargo Travel stworzył pojazd odpowiadający potrzebom podróżników – Mitsubishi L200 Expedition Camper.

A oto galeria z targów.

Fot.: LS