ABARTH: 3 NOWE ZDJĘCIA ABARTHA 600e SCORPIONISSIMA W 75 ROCZNICĘ MARKI

Z okazji swoich 75. urodzin, marka Abarth prezentuje trzy niepublikowane dotąd zdjęcia Nowego Abartha 600e Scorpionissima

Nowy Abarth 600e Scorpionissima jest najmocniejszym Abarthem w historii, wyposażonym w silnik o mocy 240 KM, mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i elementy rodem z wyścigów.


Zobacz relacje:

JEEP: OFERTA SPECJALNA NA AVENGERA W ZESTAWIE Z ŁADOWARKĄ WALLBOX
 

ROZMAITOŚCI


 

Wnętrze Nowego Abartha 600e Scorpionissima prezentuje się niezwykle atrakcyjnie: deska rozdzielcza ozdobiona grafiką Abartha, unikalny wzór i ciemna kolorystyka to tylko niektóre z cech owianego tajemniczością wnętrza ozdobionego detalami, takimi jak logo Skorpiona na kierownicy czy kolorowe przeszycia. Wyrazem wyścigowej duszy Nowego Abartha 600e Scorpionissima są specjalne fotele inspirowane modelami wyścigowymi oraz sportowa kierownica z wstawkami ze skóry i Alcantary, które podkreślają wyjątkowość i sportowy charakter samochodu.

Projekt wnętrza obejmuje również pokrywę konsoli centralnej, która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania, oświetlenie ambientowe podkreślające tajemniczość wnętrza oraz radio z 10-calowym ekranem oraz nawigacją pozwalające zmaksymalizować przyjemność przebywania za kierownicą samochodu. System multimedialny z typową dla Abartha grafiką oferuje kierowcy dostęp do stron z pomiarami osiągów oraz do specjalnej sekcji, w której można z łatwością włączyć i wyłączyć niepowtarzalny dźwięk Abartha uzyskiwany przez Generator dźwięku. Właśnie te funkcje sprawiają, że ten zadziorny samochód staje się jeszcze bardziej wyjątkowy pod względem łączności i przyjemności z jazdy.

Marka z logo Skorpiona zaprasza na kolejne spotkanie w czerwcu, aby w pełni odkryć wygląd agresywnego Nowego Abartha 600e, najmocniejszego Abartha w historii.