ABARTH: DWIE NOWE ODMIANY, DWA NOWE PAKIETY I NOWA KOLORYSTYKA

Nowa gama Abartha została uproszczona zgodnie ze strategią stawiającą na „prostotę oraz zadowolenia Klienta”.

Konfigurując nowego Abartha można wybierać Abarth 595 o mocy 165 KM, lub Abartha 695 o mocy 180 KM. Obie wersje zapewniają wysokie osiągi, charakterystyczny dźwięk wydechu oraz zadziorny i odważny charakter. Następnie można wybrać jedną z dwóch odmian, Turismo lub Competizione dostępnych dla obu wersji silnikowych oraz nadwozia hatchback lub cabrio.


Zobacz także:

BENTLEY: KOLEJNY REKORDOWY ROK POD WZGLĘDEM SPRZEDAŻY

ECO


 

Odmiana Turismo wyposażona jest w fotele z czarną, skórzaną tapicerką, 17-calowe felgi aluminiowe Turismo i emblemat z napisem Turismo. Z drugiej strony, wersja Competizione powstała dla miłośników wysokich osiągów i sportowych emocji oraz tych, którzy chcą cieszyć się wrażeniami z jazdy tak samo na drodze, jak i na torze. Wersja oferuje fotele Sabelt Racing Carbon, 17-calowe, aluminiowe obręcze kół Competizione oraz emblemat Competizione.

Do wyboru pozostają dwa pakiery wyposażenia:

Tech: przeznaczony dla tych Klientów, którzy szukają wyposażenia hi-tech; obejmuje system multimedialny z nawigacją i dotykowym ekranem 7” oraz klimatyzację automatyczną
Komfort: przeznaczony dla tych, którzy szukają opcji premium,która oferuje oferuje system Audio Hi-Fi Beats oraz reflektory bi-ksenonowe.

Ostatnim etapem konfiguracji Abartha jest wybór koloru. Debiutuje nowy lakier Pomarańczowy Racing, który powstał z połączenia kolorów – żółtego i czerwonego. Jest to nawiązanie do emblematu Abartha. Śmiały i przyciągający wzrok kolor, którego nazwa przywołuje na myśl świat wyścigów, nawiązuje do historycznego połączenia między marką a limitowaną edycją Fiata 131 Racing Volumetrico Abarth 1980 i jego koloru nadwozia Orange Racing 255.