ANIA JACKOWSKA ZAKOŃCZYŁA KOLEJNĄ WYPRAWĘ

Ania Jackowska, podróżniczka i pisarka, laureatka prestiżowej nagrody „Traveler” National Geographic i autorka dwóch książek: „Kobieta na Motocyklu” i „Samotnie przez Bałkany” wylądowała na warszawskim lotnisku im. F. Chopina. Zakończyła się kolejna samotna motocyklowa podróż.

Wyprawa do Argentyny: „MotocykLove Tango Argentyńskie”, rozpoczęła się 10 lutego br.

Ostatnie dni to spotkanie z malowniczymi i bogatymi w tradycję miasteczkami prowincji Salta i Jujuj – Salta, Tilcara, Humacuaca, Pumamarca. Niezapomniane wrażenia po przejechaniu Quebrada de Humacucace – wąwozu wpisanego na listę zabytków dziedzictwa światowego Unesco. I wjazd na ponad 4200 m npm., aby dostać się do Salinas Grande. Biała przestrzeń, a w tle ośnieżone Andy.

– Pierwsze wrażenie – najtrudniejsza ze wszystkich podroży. Nie najtrudniejsza, ale inna – poprawiają mnie miejscowi podróżnicy. Ale skoro ten argentyński test zdałaś możesz jechać dalej…:) Test zdaliśmy po raz kolejny razem z motocyklem BMW F 650 GS, olejem Castrol Power 1 ,oponami Metzeler i SOS PZM – tymi słowami podzieliła się z nami Ania tuż przed wylotem z Buenos Aires.

Więcej informacji o podróży na www.zwierciadlo.pl, www.aniajackowska.pl oraz na profilu FB „Kobieta na Motocyklu”. Relacja z podróży na portalu www.scigacz.pl, malemen.pl oraz NewsAuto.pl. Zapraszamy do oglądania „Pytania na Śniadanie”, którego gościem 5 kwietnia będzie Ania Jackowska.

Sponsorami wyprawy byli: Castrol Power 1, Metzeler, BMW Group Polska, Sinnet, a partnerem Polski Związek Motorowy. Wsparcia sprzętowego udzielili: Canon, Kamery na kask i BMW Auto Fus.

Jest to kolejna wyprawa Ani Jackowskiej,wcześniejsze wyprawy obejmowały Maroko (2008), Syrię (2009),Bałkany (2010) i USA (2011).


Zobacz także:
ANIA JACKOWSKA TUŻ PRZED METĄ WYPRAWY
ANIA JACKOWSKA: ŻYCZENIA PRZYCHYLNEGO WIATRU
ANIA JACKOWSKA: WSZYSTKO DO GÓRY NOGAMI
ANIA JACKOWSKA: SPOTKANIE Z PATAGONIĄ
MOTOCYKLE: KOLEJNA WYPRAWA ANI JACKOWSKIEJ


Fot.: Ania Jackowska