AUTO EXPO NEW DEHLI 2012: DAF POKAZAŁ CF

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na salonie samochodowym Delhi AutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. Wystawiany DAF CF jest wyposażony w 180-konny silnik PX-6 PACCAR i zabudowę Asia MotorWorks (AMW). DAF jest wiodącym producentem ciągników szosowych w Europie.

– Indie są jednym z największych i najszybciej rozwijających się rynków samochodów ciężarowych na świecie. Targi AutoExpo jest znakomitą okazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskim klientom komercyjnym – powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

Ciężarówki DAF są sprzedawane i serwisowane przez sieć ponad 1000 niezależnych punktów sprzedaży na całym świecie.

– Pojazdy DAF cieszą się powodzeniem ze względu na ich niezawodność, wydajność i wysoki komfort pracy kierowcy – powiedział Don Schulte, dyrektor zarządzający firmy PACCAR w Indiach. AutoExpo 2012 jest dla firmy PACCAR okazją do spotkania się z potencjalnymi klientami, dealerami i dostawcami.

PACCAR jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta w branży lekkich, średnich i ciężkich ciężarówek, produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Świadczy również usługi finansowe i informatyczne, oraz jest dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek w zakresie odpowiadającym produkcji podstawowej.

Firma PACCAR jest notowana na giełdzie NASDAQ Global Select Market z kodem PCAR, a jej strona internetowa to www.paccar.com.

Informacje na temat firmy DAF oraz produktów marki DAF zamieszczone są na stronie www.daftrucks.pl.